Mobil Oyun

İsyancılardan Kurtul Etkinliği – Clash of Kings

Clash of Kings etkinliklerine devam ederken bu etkinlikte dikkatimi çeken husus insanların olumlu yorum yapıp öneride bulunmaları. Fazla bir şikayet göremedim. Hayırdır inşallah.

[İsyancılardan Kurtul] İnsan başlı at isyancıları gizli bir güç topladılar ve bir süredir birçok bölgeyi sabote ediyorlar. Barışı sağlamak için lütfen onları hemen yok edin!
Etkinlik süresince, dünyada İnsan Başlı At ve Günahkar İnsan Başlı Atları yok ettiğinizde Liderin Gizli Mektubu’nu kazanma şansınız var, İsyancı Lideri’ni ortaya çıkarmak için onu kullanın. İsyancı Lideri aşırı güçlü, lütfen beraber Ralli kurarak onu yok edin. Zengin ödüller kazanma fırsatını kaçırmayın!
Etkinlik Zamanı: 30.04.2018 – 08.05.2018

Bu etkinliğe katılmak için dayanıklılık kullanıyorsunuz. Dayanıklılık bitince saldırı yapamıyorsunuz. Bu nedenle önerilerden biri de dayanıklılık iksiri dağıtılması yönünde olmuş.

Bazı Clash of Kings oyuncuları bu tür ralli gerektiren etkinlikleri sıkça görmek istiyor ama bu sağlam bir ittifakta olmayı gerektiriyor.

Bir kaç oyuncu konuyla ilgili etkinliklerden eskisine nazaran daha az vip düştüğünü iddia ediyor. Arttırılması yönünde görüş bildirmiş.

İlginç bir şikayet var. Canavara saldırırken gidiş 1.30 dakika sürerken dönüşün 6 dakika olmasını fizik kurallarına aykırı bulan arkadaşlarımız var. Canavardan kendisini bu kadar yavaşlatacak ne toplamış olabilir ki?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir