Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

Mobile Legends'a AFK Güncellemesi

Mobile Legends oyuncularının uzun zamandır şikayet ettikleri ve her yorumda belirttikleri sorun afk kalan oyuncular için bir adım atıldı. Yeni güncelleme ile raporlama sistemi iyileştiriliyor bunun yanında oyunculara daha hızlı geri dönüş yapılıyor. Sıralı maçta afk kalan oyuncu maç sonu hemen cezasını alıyor. Oyun içinde afk kalanlar için sesli uyarı sistemleri de eklenmiş.

Oldukça ilgi çeken güncelleme için oyuncular geç kalındı yorumunu yapıyor.

Oyunun başlamasından bu yana MLBB ekibi her zaman en iyi oyun ortamını yaratmaya odaklanmıştır, bu yüzden oyuncuların oyun sırasında aktif olmamasın ve diğer ihlalleri işlemesinin önüne geçen en iyi yolları bulmaya çalışıyoruz. Bu tür ihlalleri bildirmek için aşağıdaki ayarlamaları yapınız.
1.Raporlar artık daha doğru olacak ve rapor geri bildirimi daha hızlı bir şekilde verilecektir. Bir rapor gönderdikten sonra, rapor bilgileriniz hemen kaydedilir ve raporunuz onaylanırsa, ilgili oyuncu veya oyuncular derhal cezalandırılır. Onaylanan rapor bilgileriniz kaydedilecek ve açıklanan oyuncunun eylemleri izlenecek, eğer herhangi bir olumsuz davranış varsa, ikinci kez tolere edilmeyecektir!
2. Ses efektleri, daha keskin his vermek için ayarlandığında oyunu daha ciddiye almanızı sağlar!
3. Savaş içi AFK uyarı hatırlatmalarını ekledik ve eğer bir oyuncu sıralı maçta AFK kalırsa oyun bittikten hemen sonra ciddi bir şekilde cezalandırılacak ve tüm oyuncular mail ile bilgilendirilecek. Cezalarla ilgili posta iletilerini bildirmek için yeni ikonlar ekledik.

Bu yeni özelliklerle ilgili oyuncu geri bildirimlerini her zaman izlemeye devam ediyor ve daha sonraki sürümlerde nasıl çalıştıklarını optimize ediyoruz. Her zaman olduğu gibi, bu konudaki tüm değerli görüşlerinizi ve önerilerinizi duymayı umuyoruz!
MLBB için sarsılmaz desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederiz!

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

League of LegendsMobaRehber

League Of Legends'ta Radiant Virtue Nedir? Detaylı Açıklama

Genshin ImpactRehberRol Oyunu

Genshin Impact 3.7 Çıkış Tarihi, 3.7 Banner Sızıntıları

Rol Oyunu

Fallout 76 Görselliği İyileştiren Bir Mod Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir