Mobil Oyun

Mobile Legends Yine Şanslı Kostüm Paketi Etkinliği Yine Şikayetler

Mobile Legends geçtiğimiz günlerde yine ŞANSLI etkinliklerinden birini yaptı. Burada amaç cüzi bir miktar elmas karşılığı insanlara daha yüksek elmaslara satılan rüyalardan kazanma ŞANSI vermek. Peki sonuç ne oluyor? Çoğunuz kostümü alabileceğiniz elmastan daha fazla elmasa ya kostümü elde ediyorsunuz ya da daha yüksek ihtimalle hiç birşey elde ediyorsunuz.

🔥Şanslı Kostüm Paketi Sizlerle🔥
Sadece 10 Elmasa #Martis – Tyrant yada #Lesley – Kara Gül Amirali Kostümünü kazanma şansı! Gel ve şansını dene!
🕣Süre🕑
23 Mayıs 12:00 – 25 Mayıs 23:59(Sunucu Saatiyle)

Bu etkinlik çoktan bitti. Ama neden haberini yapıyoruz? Çünkü oyuncular bu durumdan çoktan sıkıldı. Bu şekilde para kazanmak adına yapılan etkinlik artık itici geliyor ve oyuncuları uzaklaştırıyor. İşte örnekler;

Ayrıca Bakınız:   Fetih Taht Savaşları v1.7.0 Güncellemesi

Sn.Mbll Admini yaklaşık olarak 1000 elmas harcamama rağmen neden çıkmadığını veya bu çıma olayı neye göre hesaplanıyor biraz açıklar mısınız?1000 elmastan bahsediyor yaklaşık 120 tl para yatırdım 5 dk içinde ve nasıl çıkmaz sihir tozunu nadir kostüm parçasını ben napayım onlara zaten ihtiyacım yok

Ben deniyorum ama suana kadar zınnık yok ugrasmayın elmaslarınızı calmasınlar

Bunun gibi yorumlar. Kazanan yokmu elbette var ama nadir. Amaç oyun para kazansın. Ayrıca bazı kostümleri bu paketlere konulmasını saçma bulmuş. Zira bunlar para verip aldığı kostümler ve bu kadar ucuza gitmesi saçma. Ama merak etmeyin ucuza gitmiyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyun

Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir