Mobil Oyun

Mobile Legends Yine Şanslı Kostüm Paketi Etkinliği Yine Şikayetler

Mobile Legends geçtiğimiz günlerde yine ŞANSLI etkinliklerinden birini yaptı. Burada amaç cüzi bir miktar elmas karşılığı insanlara daha yüksek elmaslara satılan rüyalardan kazanma ŞANSI vermek. Peki sonuç ne oluyor? Çoğunuz kostümü alabileceğiniz elmastan daha fazla elmasa ya kostümü elde ediyorsunuz ya da daha yüksek ihtimalle hiç birşey elde ediyorsunuz.

🔥Şanslı Kostüm Paketi Sizlerle🔥
Sadece 10 Elmasa #Martis – Tyrant yada #Lesley – Kara Gül Amirali Kostümünü kazanma şansı! Gel ve şansını dene!
🕣Süre🕑
23 Mayıs 12:00 – 25 Mayıs 23:59(Sunucu Saatiyle)

Bu etkinlik çoktan bitti. Ama neden haberini yapıyoruz? Çünkü oyuncular bu durumdan çoktan sıkıldı. Bu şekilde para kazanmak adına yapılan etkinlik artık itici geliyor ve oyuncuları uzaklaştırıyor. İşte örnekler;

Sn.Mbll Admini yaklaşık olarak 1000 elmas harcamama rağmen neden çıkmadığını veya bu çıma olayı neye göre hesaplanıyor biraz açıklar mısınız?1000 elmastan bahsediyor yaklaşık 120 tl para yatırdım 5 dk içinde ve nasıl çıkmaz sihir tozunu nadir kostüm parçasını ben napayım onlara zaten ihtiyacım yok

Ben deniyorum ama suana kadar zınnık yok ugrasmayın elmaslarınızı calmasınlar

Bunun gibi yorumlar. Kazanan yokmu elbette var ama nadir. Amaç oyun para kazansın. Ayrıca bazı kostümleri bu paketlere konulmasını saçma bulmuş. Zira bunlar para verip aldığı kostümler ve bu kadar ucuza gitmesi saçma. Ama merak etmeyin ucuza gitmiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir