Mobil Oyun

Osmanlı'nın Yükselişi Mobil Strateji Oyunu Ön Kayıt Ol

Onemt, Revenge of Sultans ile bildiğimiz ve popüler olan bir mobil oyun şirketi ve şimdi Türklere hitap eden aynı tarzda birmoyunla tekrar karşımıza çıkıyor. Resmi internet sitesinde Rising of An Empire ismiyle duyurduğu ama tanıtım videolarını tamamen Türkçe hazırladığı ve ismine Osmanlı’nın Yükselişi adını verdiği oyun için ön kayıt aşamasına başlattı. Yazınızı içinde verdiğimiz ön kayıt linkinden siz de üye olabilir çıktığı zaman ilk indirilenlerden olabilirsiniz.

Oyun piyasada bildiğiniz ünlü olmuş Clash of Kings, March of Empires, Art of War, Fetih Taht Savaşları ve War And Order benzeri bir oyun sadece tema bu sefer tamamen Osmanlı olacak. Bize özgü olacağı bilinen oyun diğer ülkeler için farklı isimde aynı şekilde yayınlanabilir. Zira ülkemizde ve genelde doğu ülkelerinde Revenge of Sultans, Fetih Taht Savaşları oyunları oldukça tuttu ki tema olarak Osmanlı’nın Yükselişi de bu temayı yakın olacak.

Ayrıca Bakınız:   Vurucu Astrid Kostümü Ön Siparişe Açıldı - Arena of Valor

Oyunun ön kayıt aşaması sürerken bir çok haber sitesi sizlere ön kayıt olanlara 100 Dolar değerinde oyun içi ön kayıt ödülü verileceğini duyuruyor ama gerçek tam anlamıyla böyle değil. Kayıt olurken göreceksiniz ki eğer 50 bin kişi ön kayıt olursa size bu ödülü oyun açıldığı zaman gönderecek. Muhtemelen bu tür haberlerden sonra olur. Siz de bu haberimiz paylaşarak ön kayıt aşamasına duyurabilirsiniz. Şu an itibariyle ön kayıt yaptıranların sayısı 5 bini geçmiş durumda.

Oyunun kısa bir tanıtım videosu da yayınlanmış durumda.

Ön kayıt olmak için bu bağlantıyı kullan; http://oe.onemt.com/

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyun

Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir