Mobil Oyun

Askeri Rütbe Sistemi Kapatıldı – Clash of Kings

Clash of Kings ‘ten yapılan açıklamaya göre yakın zaman önce devreye giren Askeri Rütbe Sistemi kısa süreliğine kapatıldı. Bu özelliğin oyunu kötü yönde etkileyen sonuçlara, sıkıntılara neden olduğu için düzeltilene kadar kapatıldığı duyuruldu.

[Askeri Rütbe Sistemi Duyurusu] Lordlarım,
Bir sistem hatası oluştuğu ve Askeri Rütbe Sistemi’ni etkilediği için içtenlikle özür dileriz. Bu özelliği kısa süreli kapatıyoruz ve acil koşullarda düzeltmeye çalışacağız (Askeri Rütbeniz şu anda sıfırlanmayacaktır). Lütfen ileri güncellemeler için oyun içi resmi postaları dikkate alın. Bu durumun yaşattığı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Not: Belirlenen zaman için lütfen oyuna etkilerine dikkat edin.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkürler.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Ayrıca Bakınız:   Rise of the Kings Rafe Tanıtımı

Nedense bu duygunun altına farklı konularda bir çok şikayet yazılmış. Çalışmayan özelliklere ilgili bu şikayetler yerine oyuncuların farketmediği, duyuruda yer alan bu özelliğin düzeltilmeye yani oyuncuları sıkıntıya sokan diğer özelliklerden önce düzeltilmeye çalışılması oldukça ilginç. Oyuncular ayrıca çok sık güncelleme gelmesinden de şikayetçi.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok İndirilen Mobil Oyun (Ekim 2019)

Mobil Oyun

Apple Arcade 100 Oyuna Ulaştı

Mobil OyunRol Oyunu

Guild Wars 2 Mobile Gelir Mi?

HaberMobil Oyun

Google Stadia Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir