Mobil Oyun

Pubg Mobile Kostüm Tasarımı Yarışması

Son zamanlarda moda oldu. Oyunlar oyunculara ödül vererek kendileri için birşeyler tasarlamasını istiyor. Kimi tshirt, kimisi oyunla ilgili video kimisi bir kaç güzel cümle. Pubg Mobile’da bu dünyaya katıldı. Oyunculardan kendileri için oyun içinde kullanılmak üzere kostüm tasarlamalarını istiyor. Bu yarışmaya nasıl katılacaksınız adım adım anlatıyoruz.

Yarışmaya katılanlar mail yoluyla yapılacak. İlk önce mailin konu kısmına tamamen aşağıda yazdığımız yazın. Yanına birşeyler ekleyebilirsiniz.

PUBG MOBILE Outfit Design Competition Submission

İkinci olarak mailleriniz şu adrese gönderilecek;

PUBGMOBILE_Community@tencentgames.com

Etkinlik 4 Haziran’a kadar sürecek. Mailinizin içeriğinde oyun içi adınız, yaşadığınız ülke, oyun hesap numarası (ID), tasarımlarınız (jpeg formatında olmalı, 1000×1000 Pixel boyutunu geçmemeli ayrıca 3mb dosya boyutunu da geçmemeli), siz yapmış olmalısınız (alıntı, çalıntı, daha önce kullanılmış olmaz).

Yarışmaya katılanların eserlerini Pubg Mobile sanat ekibi değerlendirecek. Ayrıca seçilenler Facebook sayfasında kullanıcıların oyuna sunulacak.

Peki ödüller ne? Birinci olan kendi tasarımını yanında 2. ve 3. olanların çizimlerini de oyun içinden alırken oyun içi para da kazanacak. 2. olan 3. olanın çizimim oyun içinde elde edecek. Ayrıca oyun içi para kazanacak. Üçüncü olan kendi çizimim kazanacak ve oyun içi para kazanacak. 4-10 arasında olanlar ise oyun içi para alacak.

Katılmak için yukarıda anlattıklarımı uygulayın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir