GüncellemeMobil Oyun

Amblem Şikayetleri Son Mu Bulacak? Mobile Legends

Mobile Legends ‘a yeni bir özellik eklenecek. Bundan sonra eksik ambleminiz varsa tamamlayabileceğiniz bir yöntem geliyor. Lakin işin ucunda biraz da para var. Mobile Legends ekibini son zamanlarda para kazanacağı güncellemelere imza atıyor. İşte detaylar;

Yeterli Ambleme sahip olmadığınız konusunda hala endişeleniyor musunuz?
Tamamen yeni özellik – Amblem Matrisi yakında sizlerle olacaktır!
Çeşitli Amblemler Parçaları ve Sihirli Toz edinmek için Savaş Puanları veya Biletlerle edinebilirsiniz. Bedava şanslarınızı düzenli olarak yapabilirsiniz!
Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin! #MobileLegendsBangBang

Amblem Şikayetleri Son Mu Bulacak? Mobile Legends

Kahraman Satışı
Bir çok oyuncu kahraman satışı özelliğinin gelmesini talep ediyor. Alıpta pişman olduğu ya da artık oynamak istemediği kahramanları değiştirmek yanda yeni kahraman alabileceği eşyalar karşılığı satmak istiyor. Yönetimden konuyla ilgili bir açıklama yok.

Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends'a Güncelleme Geldi

Hile
Bazı Mobile Legends oyuncuları ise hile yapanların önüne geçilemediğinden şikayetçi. Büyücülerin tank şeyiyle oynayıp muazzam hasar vermeleri, eşyasız harika hasarlar çıkarmaları şikayet edilmiş, şikayetlerde görseller kullanılmış ama sonuç alınmamış.

Hesap bağlamak için 8 seviye olma sorunu
8 seviye olamadığı için telefonunu tamire veremeyenler var. Telefon sıfırlansa bir daha hesabına giremeyecek. Hesap bağlamak için 8 seviye olmak zorunlu tutulmuş. Böyle bir şeyin amacı ne olabilir merak ediyoruz? Ayrıca hâlâ bağlantı s8kıntıları devam ediyor. VK hesabıyla bağlanıp daha sonra aynı ve doğru bilgilerle hesabına erişemeyenler mevcut.

Mobile Legends ekibini sesimizi duyurmak istiyoruz. Sizlerde yorumlarda fikirlerinizi belirtiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

GüncellemeMMORPG

Linage 2 Revolution Harikalar Diyarında Savaş Etkinliği

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir