Mobil Oyun

Rules of Survival Steam Versiyonu Çıktı

Anlam veremediğim bir gelişmeyle birlikte mobilde uzun zamandır oynanan ve Pubg Mobile çıkmadan önce telefonların en iyi Battle Royale oyunu Rules of Survival şimdi Steam versiyonuyla karşınızda. Anlam veremediğim durum ise ücretli olarak çıkması. Bildiğiniz gibi oyun mobil sürümünde ücretsiz oynanıyor.

Steam Rules of Survival 6.20 TL karşılığı bizlere sunulmuş. Oyunu satın aldığınız zaman elde edeceğiniz şeyler ise Butler Set ve bir aylık üyelik. Üyelikten birlikte sizlere elmas veriliyor. Her gün oyuna girişte elmas elde ediyor ve bununla oyun içi satın alma yapabiliyorsunuz. Ayrıca açıklamaya ilk ay bu özelliği kullanabileceğiniz eklenmiş.

Rules of Survival ‘ın Steam versiyonu oyunu genel anlamda bir adım daha öne taşıyor. Lakin ücretsiz sunulsaydı kendileri için daha verimli olurdu düşüncesindeyim. Bir adım öne taşıyor ama Rules of Survival Pubg ve Fortnite gibi oyunlardan bir adım gerideydi. Belki şimdi eşitlendi. Çünkü Fortnite ‘ın hali hazırda bir pc sürümü mevcut. Oyun şimdilik iOS cihazlar oynasa da. Pubg de tıpkı Fortnite gibi zaten ilk öne pc de vardı. İkisi de işim yapmış oyunları. Şimdi belki biraz eşitlendiler.

Ayrıca Bakınız:   Knights of Dungeon - Mmorpg Mobil Oyun

Son olarak her zaman bu tip oyunlarda merak ettiğim şey Steam yani pc sürüsüyle mobil sürümde oynayanların aynı sunucudaki olup olmayacakları. Adalet için klavyenin avantajlarını telefonda nasıl elde edeceğimiz merak konusu.
Rules of Survival Steam Versiyonu Çıktı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir