Mobil Oyun

Rules of Survival Steam Versiyonu Çıktı

Anlam veremediğim bir gelişmeyle birlikte mobilde uzun zamandır oynanan ve Pubg Mobile çıkmadan önce telefonların en iyi Battle Royale oyunu Rules of Survival şimdi Steam versiyonuyla karşınızda. Anlam veremediğim durum ise ücretli olarak çıkması. Bildiğiniz gibi oyun mobil sürümünde ücretsiz oynanıyor.

Steam Rules of Survival 6.20 TL karşılığı bizlere sunulmuş. Oyunu satın aldığınız zaman elde edeceğiniz şeyler ise Butler Set ve bir aylık üyelik. Üyelikten birlikte sizlere elmas veriliyor. Her gün oyuna girişte elmas elde ediyor ve bununla oyun içi satın alma yapabiliyorsunuz. Ayrıca açıklamaya ilk ay bu özelliği kullanabileceğiniz eklenmiş.

Rules of Survival ‘ın Steam versiyonu oyunu genel anlamda bir adım daha öne taşıyor. Lakin ücretsiz sunulsaydı kendileri için daha verimli olurdu düşüncesindeyim. Bir adım öne taşıyor ama Rules of Survival Pubg ve Fortnite gibi oyunlardan bir adım gerideydi. Belki şimdi eşitlendi. Çünkü Fortnite ‘ın hali hazırda bir pc sürümü mevcut. Oyun şimdilik iOS cihazlar oynasa da. Pubg de tıpkı Fortnite gibi zaten ilk öne pc de vardı. İkisi de işim yapmış oyunları. Şimdi belki biraz eşitlendiler.

Son olarak her zaman bu tip oyunlarda merak ettiğim şey Steam yani pc sürüsüyle mobil sürümde oynayanların aynı sunucudaki olup olmayacakları. Adalet için klavyenin avantajlarını telefonda nasıl elde edeceğimiz merak konusu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir