Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

Rules of Survival Steam Versiyonu Çıktı

Anlam veremediğim bir gelişmeyle birlikte mobilde uzun zamandır oynanan ve Pubg Mobile çıkmadan önce telefonların en iyi Battle Royale oyunu Rules of Survival şimdi Steam versiyonuyla karşınızda. Anlam veremediğim durum ise ücretli olarak çıkması. Bildiğiniz gibi oyun mobil sürümünde ücretsiz oynanıyor.

Steam Rules of Survival 6.20 TL karşılığı bizlere sunulmuş. Oyunu satın aldığınız zaman elde edeceğiniz şeyler ise Butler Set ve bir aylık üyelik. Üyelikten birlikte sizlere elmas veriliyor. Her gün oyuna girişte elmas elde ediyor ve bununla oyun içi satın alma yapabiliyorsunuz. Ayrıca açıklamaya ilk ay bu özelliği kullanabileceğiniz eklenmiş.

Rules of Survival ‘ın Steam versiyonu oyunu genel anlamda bir adım daha öne taşıyor. Lakin ücretsiz sunulsaydı kendileri için daha verimli olurdu düşüncesindeyim. Bir adım öne taşıyor ama Rules of Survival Pubg ve Fortnite gibi oyunlardan bir adım gerideydi. Belki şimdi eşitlendi. Çünkü Fortnite ‘ın hali hazırda bir pc sürümü mevcut. Oyun şimdilik iOS cihazlar oynasa da. Pubg de tıpkı Fortnite gibi zaten ilk öne pc de vardı. İkisi de işim yapmış oyunları. Şimdi belki biraz eşitlendiler.

Son olarak her zaman bu tip oyunlarda merak ettiğim şey Steam yani pc sürüsüyle mobil sürümde oynayanların aynı sunucudaki olup olmayacakları. Adalet için klavyenin avantajlarını telefonda nasıl elde edeceğimiz merak konusu.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir