Moba

Arena of Valor Lite Sürüm Nedir?

Arena of Valor 28 Haziran 2018 güncellemesi ile birlikte bir özelliği devreye sokuyor. Bu özellikle birlikte artık Arena of Valor daha kolay indirilebilecek ve oyun içinde daha hızlı oluşabilecek. Şöyle ki oyunun sadece boyutu değişiyor ama daha sonradan indirilebiliyor içerik şeklinde oluyor. Bu içerikler daha sonra indirilebiliyor ve indirdiğiniz zaman sizlere ödül de kazandırıyor.İşte Arena of Valor hafif sürüsüyle ilgili açıklanan tüm detaylar.
Arena of Valor Lite Sürüm Nedir?
Güncelleme ile bütün Android kullanıcısına AoV’un yeni gelen küçük paketi yüklenecek. Oyun içinde ise gördüğünüz bu yükleme ekranı ile karşılacaksınız ve hesabınız seviye 5’ten yüksek ise otomatik olarak bu paketler yüklenmeye başlayacaktır. Her paket tamamlandığında ödüller toplamanız için bu ekranda sizi bekleyecektir!

Not: Paketler oyun içinde yüklenmeye başlandıktan sonra durdurma seçeneği olmayacaktır. Bu nedenle mobil datanızı harcaman istemezseniz, WIFI bağlantısı olan bir alanda paketleri yükleyiniz.

Ayrıca Bakınız:   Drieghan ve Mediah’ın Görevleri Yenilendi [Basın Bülteni]

Bu paketleri tamamen yüklediğiniz zaman Aov’un Android için özel olan paketini yüklemiş olacaksınızdır. Performans ve özellikler tamamen aynı olup daha az yer kaplayan bir sürüm olacaktır. Daha fazla soru için aşağıda yer alan SSS’e bakınız:

Bu yeni paketi neden getirdik ve eski sürümü optimize ettik?

Kullanıcılardan, paketimizin çok büyük olduğuna dair geri bildirimler aldık. Bu nedenle ilk indirilen paketimizin boyutunu büyük oranda azalttık, böylece depolama alanı sorunu artık oyunumuzu denemenizin önünde bir engel teşkil etmiyor

Paketlerin yüklemesi tamamlanınca, eski sürümden daha küçük bir sürüm mü yüklemiş olacağım?

Evet, önceki sürümlere göre bu yeni yüklediğiniz paket %40 daha az yer kaplayacaktır. Merak etmeyin, görsel kalitesi, ses efektleri ve diğer özellikler hiç değişmeden aynı kalitede kalacaktır!

Ayrıca Bakınız:   MOBA türünde devrim, Heavy Metal Machines! [Basın Bülteni]

Ses efekteri ve bazı heroların sesleri kayboldu? Lobi ve Market bölümünde neden sadece 2D görseller var?

Bu durum daha gösterilen paketleri yüklemediğiniz zaman gerçekleşir. Yani oyunu ilk açtığınızda yükleme ekranında gözüken paketlerin tamamlanması gerekir.

Bu yeni yüklemeler oyunda yüksek gecikme yapıyor olabilir mi ?

Hayır, yeni paketin internet bağlantısına bir etkisi yoktur.

Paketler arka planda yüklenirken sanki hiç ilerlemiyormuş gibi yada durmuş gibi?

Eğer arka planda yükleme devam ederken bir maça girerseniz yükleme duracaktır. Lobi’ye döndüğünüz zaman ise yükleme devam eder! Siz emin olmak için bağlantınızı WIFI üzerinden yapın!

http://www.arenaofvalor.com/webplat/info/news_version3/26190/29738/33978/m19726/201806/733126.shtml

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Basın BülteniMoba

MOBA türünde devrim, Heavy Metal Machines! [Basın Bülteni]

Moba

Tencent Arena of Valor'dan Vazgeçiyor

Moba

League of Legends Mobil Sürümü Yakında Çıkışını Yapacak

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends Özel Sohbeti Bir Defa Değiştir Görevi

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir