Moba

Arena of Valor Lite Sürüm Nedir?

Arena of Valor 28 Haziran 2018 güncellemesi ile birlikte bir özelliği devreye sokuyor. Bu özellikle birlikte artık Arena of Valor daha kolay indirilebilecek ve oyun içinde daha hızlı oluşabilecek. Şöyle ki oyunun sadece boyutu değişiyor ama daha sonradan indirilebiliyor içerik şeklinde oluyor. Bu içerikler daha sonra indirilebiliyor ve indirdiğiniz zaman sizlere ödül de kazandırıyor.İşte Arena of Valor hafif sürüsüyle ilgili açıklanan tüm detaylar.

Güncelleme ile bütün Android kullanıcısına AoV’un yeni gelen küçük paketi yüklenecek. Oyun içinde ise gördüğünüz bu yükleme ekranı ile karşılacaksınız ve hesabınız seviye 5’ten yüksek ise otomatik olarak bu paketler yüklenmeye başlayacaktır. Her paket tamamlandığında ödüller toplamanız için bu ekranda sizi bekleyecektir!

Not: Paketler oyun içinde yüklenmeye başlandıktan sonra durdurma seçeneği olmayacaktır. Bu nedenle mobil datanızı harcaman istemezseniz, WIFI bağlantısı olan bir alanda paketleri yükleyiniz.

Ayrıca Bakınız:   Irithel Gece Oku Kostümü Yayınlandı

Bu paketleri tamamen yüklediğiniz zaman Aov’un Android için özel olan paketini yüklemiş olacaksınızdır. Performans ve özellikler tamamen aynı olup daha az yer kaplayan bir sürüm olacaktır. Daha fazla soru için aşağıda yer alan SSS’e bakınız:

Bu yeni paketi neden getirdik ve eski sürümü optimize ettik?

Kullanıcılardan, paketimizin çok büyük olduğuna dair geri bildirimler aldık. Bu nedenle ilk indirilen paketimizin boyutunu büyük oranda azalttık, böylece depolama alanı sorunu artık oyunumuzu denemenizin önünde bir engel teşkil etmiyor

Paketlerin yüklemesi tamamlanınca, eski sürümden daha küçük bir sürüm mü yüklemiş olacağım?

Evet, önceki sürümlere göre bu yeni yüklediğiniz paket %40 daha az yer kaplayacaktır. Merak etmeyin, görsel kalitesi, ses efektleri ve diğer özellikler hiç değişmeden aynı kalitede kalacaktır!

Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends Yine Şanslı Kostüm Paketi Etkinliği Yine Şikayetler

Ses efekteri ve bazı heroların sesleri kayboldu? Lobi ve Market bölümünde neden sadece 2D görseller var?

Bu durum daha gösterilen paketleri yüklemediğiniz zaman gerçekleşir. Yani oyunu ilk açtığınızda yükleme ekranında gözüken paketlerin tamamlanması gerekir.

Bu yeni yüklemeler oyunda yüksek gecikme yapıyor olabilir mi ?

Hayır, yeni paketin internet bağlantısına bir etkisi yoktur.

Paketler arka planda yüklenirken sanki hiç ilerlemiyormuş gibi yada durmuş gibi?

Eğer arka planda yükleme devam ederken bir maça girerseniz yükleme duracaktır. Lobi’ye döndüğünüz zaman ise yükleme devam eder! Siz emin olmak için bağlantınızı WIFI üzerinden yapın!

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends, BattleRoyale-MOBA-RPG Türündeki Oyun Testlere Başlıyor

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends MS Sorunu Çözümü

MobaPC

League of Legends Forumları Önümüzdeki Hafta Kapanıyor

MobaStrateji

Magic: ManaStrike Yeni Kartların ve Planeswalkersların Olduğu İlk Güncellemesini Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir