Mobil Oyun

Clash of Kings'te İnanılmaz Hata

Clash of Kings ekibinden bir uyarı yapıldı ve bazı hesaplara erişimi dondurulabileceği söylendi. Sizde Kalenize ulaşamıyorsanız dikkat edin. Açıklamayı iyi okuyun. Mücadele emri telafi sisteminde yaşanan aksaklık nedeniyle oyunda büyük çaplı bir sorun yaşanıyor. Bu nedenle bazı hesaplar dondurulmuş olabilir.

[[ÖNEMLİ]]
Mücadele Emri telafi sistemimiz şu anda teknik birkaç sorun yaşıyor. Bu durum bazı hesapların kısa süreliğine dondurulmasına, bazı ögelerin sıfırlanması/azalmasına sebep olabilir. Teknik ekibimiz şu anda bu sorunu çözmek için çalışıyor ve sorunun en kısa zamanda çözüleceğini düşünüyorlar.
Yaşanan rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Küçük bir özellikte kaynaklanan bu hatanın, bu denli büyük olması elbette bizi şaşırttı. Siz de mağdur olanlardan biri olabilirsiniz. Bu hata sonucu ayrıca şöyle bir sorun da yaşanıyor.

[[GÜNCEL BİLGİ]]: Oyun içi postalardan ödül toplamak kısa süreliğine durdurulmuştur. Sistemdeki hata giderildiğinde tekrar açılacaktır.

Bu hata sonucu inanılmaz şeyler de olmuş. Açıklamayı olduğunuzda anlamıyorsunuz ama yorumlara bakılınca neler olduğunu çözmek mümkün. Bir oyuncunun bu hata sonucu 23 bin saatlik hızlandırma aldığını tahmin edebilir misiniz? İnanılmaz bir süre . Elbette bu hatadan faydalanamayan oyuncular seslerini yükseltmeye başladı.

“Clash of Kings 10binlerce kale bu ödülleri topladı..
Siz tek tek kalelere girip o ödülleri nasil geri alacaksiniz..
Bir oyuncu 23bin saatlik hiz aldi ve neredeyse kullandı bitirdi.. Nasil alacaksiniz..” Bu da oyundan bir yorum.

Hata nedeniyle oyunlara gönderilen ödülleri 20 bin dolar değerinde olduğu söyleniyor. Bu ödülle bedava şekilde geliştikleri konuşuluyor. İşte başka bir yorum.

“Ayni ödüller bizede verilmezse Oyunu birakalim
Rekabet edilecek ortam kalmadi..
Dünya kadar para harcadik ama sistem hatasi yüzünden bi cok kale bedava bir sürü ödül kazandi”

Tüm bunlara Clash of Kings cevabı ise şu şekilde;

Alan oyuncuların kalelerinden geri alınacak. Kaleleri kısa süreliğine dondurulacak, ögeler, ilerlemeler geri alınıp tekrar açılacak.

Bakalım bu son hatalar ve geri dönülmez yanlışlar oyunu nasıl etkileyecek?

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.