Mobil Oyun

Eder scrolls'dan Başka Bir Mobil Oyun

Kart destesi strateji oyunundan sonra aksiyon dolu başka bir oyunla karşımıza çıkan Bethesda bakalım bu son projesiyle başarılı olabilecek mi? The Elder Scrolls: Blades yakında cep telefonu oyunu olarak karşımıza çıkacak. Sizler oyun hakkında bilinen herşeyi anlatmaya çalışacağım.

The Elder Scrolls: Blade hikayesi
Oyun devasa ilk bakış kamera açılı bir rol oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunda harika bir hikaye örgüsü sizi bekliyor. Hikayeye göre imparatorluğun en iyi ajanı sürgüne gönderilir. Bir gün geri döndüğünde ise kasabasının yıkılmış ve harap olmuş halde bulur.

The Elder Scrolls: Blade oynanış.
Oyunda bir karakteri canlandırıyorsunuz ve bu karakterle oyunun hikayesini baştan sona bitirmeye ve anlamaya çalışıyorsunuz. Tek oyuncuyu hikaye mısunuz yanında diğer oyuncularla bire bir arena savaşları da yapmanız mümkün.

The Elder Scrolls: Blade oyununa ön kayıt olmak ve çıktığında indirmek için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bethsoft.blade

The Elder Scrolls: Blade ne zaman çıkıyor? **
Oyunun ne zaman çıkacağı hakkında kimsenin bir fikri yok ve geliltiricilerden de bir açıklama gelmedi. Yeterli seviye ve oynanabilirliğe geldiği zaman bildirim almak için ön kayıt olmanızı tavsiye ederiz.
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion - Hızlı Seyehat ( Fast Travel) Nasıl Açılır?

AksiyonRehberRol Oyunu

Watch Dogs: Legion Karakter Yaratma Ekranı Detayları

AksiyonRehberRol Oyunu

Ghost of Tsushima: Legends'da Honor Kazanma

AksiyonRol Oyunu

Godfall, Dark Souls'tan Daha Kolay Olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir