Mobil Oyun

Life is Strange Cebe Giriyor – Ön Kayıt Ol

PC ‘dr oldukça iyi iş çıkaran ve oyuncuların ilgisini çeken hikaye tabanlı Life is Strange oyunu şimdi mobil platforma geliyor. Telefonda Life is Strange oynamak çoğumuzun hayali olabilir. O hayal şimdi gerçek oluyor.

Life is Strange PC ‘de oynayanlar ya da oyunun videolarını seyredenler bilir, bilgisayar versiyonuna benzer bir oyun karşımıza çıkacak. Elbette hikaye ile ilgili herhangi bir şey söylemeyeceğim ama oynanılan biraz bahsedeceğim.
Life is Strange oynanış
Life is Strange ‘de karşımıza çıkan seçeneklerden birini seçip hikayeye yön veriyoruz. Öyle ki bu tercihlerimiz oyunu tamamen etkiliyor. Oyundaki ana Karakterimizin en önemli özelliği ise zamanı geri alabilsem. (PC versiyonunda öyleydi) kısa süre geriye gidebilen karkaterimizde bu sayede hatalı olduğunu düşündüğümüz kararlarınızı değiştirme imkanımız var.

Life is Strange Türkçe dil desteği
Oyum hikaye tabanlı olduğu için çoğumuz Türkçe olarak çıkmasını bekleyecektir. Konuyla ilgili şimdilik bir bilgi yok. Hangi dillerde yayınlanacak şimdilik bilmiyoruz. Ama Türkçe olursa gerçekten ülkemizde de ilgi görür.

Life is Strange ‘in Android versiyonuna kayıt olmak isterseniz bağlantıyı paylaşıyorum. Oyunun ne zaman çıkacağıyla ilgili herhangi bir bilgi de bulunmuyor ama çıktığı zaman bildirim almak isterseniz mutlaka ön kayıt olun.
Life is Strange indirme ve çn kayıt bağlantısı
Life is Strange Android indir. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenix.lis

Life is Strange sistem gereksinimleri
Oyunu oynamak için Android 6 ve üzeri sürümde telefonunuz olmalı. Bunun yanında ise en az 2Gb ram bulunmalı.
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En İyi Multiplayer Oyunlar 2019

MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Yeni Sunucular Geliyor

Mobil Oyun

Eve Echoes Ayak Sesleri Duyulmaya Başladı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir