Mobil Oyun

Life is Strange Cebe Giriyor – Ön Kayıt Ol

PC ‘dr oldukça iyi iş çıkaran ve oyuncuların ilgisini çeken hikaye tabanlı Life is Strange oyunu şimdi mobil platforma geliyor. Telefonda Life is Strange oynamak çoğumuzun hayali olabilir. O hayal şimdi gerçek oluyor.

Life is Strange PC ‘de oynayanlar ya da oyunun videolarını seyredenler bilir, bilgisayar versiyonuna benzer bir oyun karşımıza çıkacak. Elbette hikaye ile ilgili herhangi bir şey söylemeyeceğim ama oynanılan biraz bahsedeceğim.
Life is Strange oynanış
Life is Strange ‘de karşımıza çıkan seçeneklerden birini seçip hikayeye yön veriyoruz. Öyle ki bu tercihlerimiz oyunu tamamen etkiliyor. Oyundaki ana Karakterimizin en önemli özelliği ise zamanı geri alabilsem. (PC versiyonunda öyleydi) kısa süre geriye gidebilen karkaterimizde bu sayede hatalı olduğunu düşündüğümüz kararlarınızı değiştirme imkanımız var.

Life is Strange Türkçe dil desteği
Oyum hikaye tabanlı olduğu için çoğumuz Türkçe olarak çıkmasını bekleyecektir. Konuyla ilgili şimdilik bir bilgi yok. Hangi dillerde yayınlanacak şimdilik bilmiyoruz. Ama Türkçe olursa gerçekten ülkemizde de ilgi görür.

Life is Strange ‘in Android versiyonuna kayıt olmak isterseniz bağlantıyı paylaşıyorum. Oyunun ne zaman çıkacağıyla ilgili herhangi bir bilgi de bulunmuyor ama çıktığı zaman bildirim almak isterseniz mutlaka ön kayıt olun.
Life is Strange indirme ve çn kayıt bağlantısı
Life is Strange Android indir. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenix.lis

Life is Strange sistem gereksinimleri
Oyunu oynamak için Android 6 ve üzeri sürümde telefonunuz olmalı. Bunun yanında ise en az 2Gb ram bulunmalı.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir