Mobil Oyun

Kale Müsabakası – Fetih Taht Savaşları

Fetih Taht Savaşları strateji oyununda yeni bir etkinliğin ilki yakında başlıyor. Kale Müsabakası adını verdikleri etkinlik detayları aşağıda;

Kale Müsabakası yakında başlıyor!

Savaş davulları patlıyor. Yakın zamanda keşfedilen kalelerin kontrolü için savaşmak üzere, bu topraklarda ordular bir araya geliyor. Bu kalelere kim hakimiyet kurarsa, imparatorluğun en güçlü savaş beyi olacak! Ordularını hazırla ve loncan için savaş!

Kale Müsabakası’nın ilk etabı 19 Haziran 17:00 (GMT+0)’de başlayacak!

☆ Etkinlik Kuralları:
1. Bu etkinliğe kayıt olmak için, loncanın en az 50 üyesi olmalı ve Krallık Lonca Derecelerinde en iyi 10 arasında bulunmalıdır. Bu etkinliğe kayıt olmak için loncanda R4 veya daha üst rütbeye sahip olmalısın.
2. Kayıtların kapanmasından sonra sistem, etkinlik için benzer Kudrete sahip loncaları eşleştirecektir.
3. Etkinlik başladıktan sonra, etkinlik sayfasından Kale topraklarına girebilir veya çıkabilirsin. Kale toprakları içinde bulunan oyuncular, kendi krallıklarında rastgele bir yere taşınacaklar.
4. Kale topraklarından istediğin zaman ayrılabilirsin. Ayrıldıktan sonra, kendi krallığında rastgele bir yere taşınacaksın. Etkinliğin her turunda, Kale topraklarına sınırlı sayıda giriş yapabilirsin.
5. Etkinlik sona erdiğinde, sadece etkinlik süresince Kale topraklarına giren lonca üyeleri ödül kazanacaktır. Daha yüksek lonca puanları ile daha yüksek dereceye girerek, daha fazla ödül kazanabilirsin.
6. Yeni lonca üyeleri Kale topraklarına girmek için 24 saat beklemek zorundadırlar.
7. Her lonca bir seferde sadece bir takımı bir Kaleye gönderebilir.
8. Kale savaşları süresince, en az Kudret kaybeden takım kazanır.

Etkinlik Ödülleri:

1. Etkinlik sırasında kazanılan lonca puanı arttıkça, lonca üyelerinin elde edeceği sıralama yükselir, ve etkinlikten bittiğinde daha iyi ödüller alabilirsiniz.
2. Etkinlik bittikten sonra her aşamada bulunan 3 ödülden sadece birini seçebilirsiniz. Yalnızca Kale Müsabakası’na katılan lonca üyeleri ödül kazanabilir.

[Etkinlikler] > [Kale Müsabakası] kısmına giderek daha fazla detaya ulaşabilirsin!

#Fetih #KaleMüsabakası

Mutlaka kuralları iyice okuyun ve hazırlıklarınızı ona göre yapın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir