Mobil Oyun

Para İadesi Hakkında Önemli Açıklama – Clash of Kings

Sadece Clash of Kings için değil benzer bütün mobil oyunlar için geçerli bir durumdan bahsedeceğiz. Clash of Clans, Clash of Kings, Art of War gibi strateji oyunlarında oyuncular tarafından sürekli aynı yöntem kullanılmaktadır. İlk önce satın alma yapılıyor. Gelen paket harcanıyor. Daha sonra Google Play üzerinden para iadesi isteniyor. Google Play de politikaları gereği parayı iade ediyor. Elbette iade süresi var. Oyuncular da bu konuda zekice davranıp hemen para iadesi istiyor.

Son oynadığım Art of War oyununda bazı arkadaşların aynı yöntemi kullandığını biliyorum. Yaşadıkları tek sıkıntı ise kart bloke oluyor. Peki Clash of Kings bu dolandırıcılığa nasıl çare bulmuş?

Ayrıca Bakınız:   Mobile Legends 15 Eylül 21 Eylül Arası Ücretsiz Kahraman Rotasyonu
[LÜTFEN DİKKAT] Lordlarım, sizi önemli bir konuda bilgilendirmek isteriz: Geri ödemeler.

Oyunda aldığınız paketlerin geri ödemesini (toplamda 100$ ve üzeri) isterseniz kaleniz daimi olarak dondurulacak ve kesinlikle açılmayacaktır. Bu sorunla karşılaşmamak için lütfen resmi kanallardan (Google Play, Apple Store,…) satın alım yapın, üçüncü kişilerden kesinlikle paket almayın ve geri ödeme talebinde bulunmayın. Geri ödemeler ekibimiz tarafından kolaylıkla saptanabiliyor. Bu durumda size yardımcı olamayız.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Dikkatli olun. Bu iş kalenizi banlatacaktır.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En İyi Multiplayer Oyunlar 2019

MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Yeni Sunucular Geliyor

Mobil Oyun

Eve Echoes Ayak Sesleri Duyulmaya Başladı

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir