Mobil Oyun

Para İadesi Hakkında Önemli Açıklama – Clash of Kings

Sadece Clash of Kings için değil benzer bütün mobil oyunlar için geçerli bir durumdan bahsedeceğiz. Clash of Clans, Clash of Kings, Art of War gibi strateji oyunlarında oyuncular tarafından sürekli aynı yöntem kullanılmaktadır. İlk önce satın alma yapılıyor. Gelen paket harcanıyor. Daha sonra Google Play üzerinden para iadesi isteniyor. Google Play de politikaları gereği parayı iade ediyor. Elbette iade süresi var. Oyuncular da bu konuda zekice davranıp hemen para iadesi istiyor.

Son oynadığım Art of War oyununda bazı arkadaşların aynı yöntemi kullandığını biliyorum. Yaşadıkları tek sıkıntı ise kart bloke oluyor. Peki Clash of Kings bu dolandırıcılığa nasıl çare bulmuş?

[LÜTFEN DİKKAT] Lordlarım, sizi önemli bir konuda bilgilendirmek isteriz: Geri ödemeler.

Oyunda aldığınız paketlerin geri ödemesini (toplamda 100$ ve üzeri) isterseniz kaleniz daimi olarak dondurulacak ve kesinlikle açılmayacaktır. Bu sorunla karşılaşmamak için lütfen resmi kanallardan (Google Play, Apple Store,…) satın alım yapın, üçüncü kişilerden kesinlikle paket almayın ve geri ödeme talebinde bulunmayın. Geri ödemeler ekibimiz tarafından kolaylıkla saptanabiliyor. Bu durumda size yardımcı olamayız.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Dikkatli olun. Bu iş kalenizi banlatacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir