Mobil Oyun

Para İadesi Hakkında Önemli Açıklama – Clash of Kings

Sadece Clash of Kings için değil benzer bütün mobil oyunlar için geçerli bir durumdan bahsedeceğiz. Clash of Clans, Clash of Kings, Art of War gibi strateji oyunlarında oyuncular tarafından sürekli aynı yöntem kullanılmaktadır. İlk önce satın alma yapılıyor. Gelen paket harcanıyor. Daha sonra Google Play üzerinden para iadesi isteniyor. Google Play de politikaları gereği parayı iade ediyor. Elbette iade süresi var. Oyuncular da bu konuda zekice davranıp hemen para iadesi istiyor.

Son oynadığım Art of War oyununda bazı arkadaşların aynı yöntemi kullandığını biliyorum. Yaşadıkları tek sıkıntı ise kart bloke oluyor. Peki Clash of Kings bu dolandırıcılığa nasıl çare bulmuş?

[LÜTFEN DİKKAT] Lordlarım, sizi önemli bir konuda bilgilendirmek isteriz: Geri ödemeler.

Oyunda aldığınız paketlerin geri ödemesini (toplamda 100$ ve üzeri) isterseniz kaleniz daimi olarak dondurulacak ve kesinlikle açılmayacaktır. Bu sorunla karşılaşmamak için lütfen resmi kanallardan (Google Play, Apple Store,…) satın alım yapın, üçüncü kişilerden kesinlikle paket almayın ve geri ödeme talebinde bulunmayın. Geri ödemeler ekibimiz tarafından kolaylıkla saptanabiliyor. Bu durumda size yardımcı olamayız.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Dikkatli olun. Bu iş kalenizi banlatacaktır.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir