Mobil Oyun

Takıma Set Nasıl Atanır? Fetih Taht Savaşları

Fetih Taht Savaşları oyununda oyuncuları oldukça zorlayan ve kafa karıştıran bir şey eşya düzenlemesi giderildi. Yerine yeni bir şey atama özelliği geldi. İlin en kötü tarafı bu özelliğin seviye 22 kale ile kullanılabiliyor olması. Bilmeniz gereken bütün detayları veriyoruz.

Konuşlandırdığın takımların ve mevcut Oyuncu Ekipmanları’nın birbiriyle denk olmadığından endişeli misin? Farklı takım konuşlandırdığında, ekipmanlarını sürekli değiştirmek yorucu mu?

Artık, her takımın için spesifik Oyuncu Ekipmanı atayabilirsin!

☆ Özellik Erişimi
Bu özelliğe erişebilmek için [Kahraman Savaş Düzeni > Takımı Düzenle] bölümüne gir, her takımın sol alt kısmında yeni bir buton göreceksin. Bu butona [Takım Ekipman Ataması] kısmına erişmek için dokun. Buradan ekipman listeni görebilir ve her takım için farklı setler oluşturabilirsin. Eğer takımına herhangi bir ekipman atanmadıysa, ”Atanmadı” yazısını göreceksin.

☆ Ekipman Setleri Atama
[Takım Ekipman Ataması] arayüzünde, ekipman simgesine dokunarak ekipman setlerini düzenleyebilirsin. Seti oluşturan ekipmanları değiştirebilir, setin adını değiştirebilir ve setin verdiği mevcut bonusu görebilirsin. Konuşlandıracağın takımın kullananması için [Ata] butonuna tıklayarak ekipman setini kullanabilirsin.

☆ Ekstra Ekipman Slotlarının Faydaları
Eklediğin her slotla birlikte, kullabileceğin farklı türlerde ekipman setlerine sahip olabilirsin! Örnek olarak, 1.seti 1.takıma, 2.seti 2.takıma, 3.seti 3.takıma ataman 3 takımın da farklı setlerden bonuslar almasını sağlar. Unutma, setler sadece atandıkları takımlara bonus verir. Setlerin bonusları birbirleriyle birleşmez.

☆ Özel Not
– Bu özellik şehir seviyesi 22’de açılır.
– Atadığın ekipmanların bonusları sadece takımları savaş için (kale ya da vilayet saldırılarında, lonca arkadaşlarını ya da vilayetleri savunduğun zamanlar geçerlidir) konuşlandırdığın zaman geçerli olur. Şehir savunması yaparken eğer hiçbir takım konuşlandırılmış değilse, sadece mevcut olarak Avatar’ında kullandığın ekipmanların bonusunu alırsın.

#Fetih #OyuncuEkipmanı

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir