Mobil Oyun

Ticaret Limiti Hakkında Önemli Açıklama – Fetih Taht Savaşları

Nerdeyse bütün oyuncuların şikayetçi olduğu Ticaret Limiti hakkında detaylı açıklama Fetih Taht Savaşları ekibinden geldi. Neden ticaret limiti konuldu? Bu ticaret şiirinden kimler nasıl etkilenecek? Ticaret limiti kalkacak mı? Bütün sorularınızı cevaplıyoruz.

Yakın zaman önce Fetih Taht Savaşları oyununa gelen güncelleme ile ticaret limiti oyuna eklenmişti. Bir çok oyuncu oyunun bırakmakla ya da bundan sonra paket almamakla yönetimi tehtid etti ama tehditler işe yaramadı. Ticaret limiti kalmıyor. Bundan sonra böyle.

Peki ticaret limiti neden konuldu? Hangi hesaplar ve seviyeler bu limitten etkileniyor. İşte detaylar.

#HayırlıCumalar!

Ticaret Limiti Hakkında

En yeni sürümümüzde oyuna eklenen “Ticaret Limiti” konusunda siz değerli oyuncularımızdan çok fazla geri bildirim aldık. Bütün şikayetleriniz değerlendirilmiş olup, esas olan iki sorun aşağıda açıklanmıştır. “Ticaret Limiti” konusunda yakın bir tarihte değişiklik olmayacaktır. Bu limit ile ilerleyen zamanlarda gelecek yeni güncellemeler için geliştirmeler yapacağız. Takipte kalın!

☆ Neden bir Ticaret Limiti koyduk?
İncelenen verilere ve oyunculardan gelen geri bildirimlere dayanarak, birçok oyuncunun kaynak ticareti sistemini usulsüzce kullandığını; bu olayı gerçek para karşılığında yaptığını ve bu olanlar neticesinde oyunu zedelediklerini gördük. Bu tür faaliyetlere dur demek için ticaret limiti eklemekten başka bir çaremiz yoktu. Bu tür faaliyetlere daha önce başvuran oyuncuları cezalandırdığımızı ve cezalandırmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

☆ Ticaret Limiti beni nasıl etkileyecek?
– Bu durumdan en çok Şehir Svy 10 altındaki yani “Farm” hesap olarak adlandırılan hesaplar etkilenecektir. Bu seviyede lonca arkadaşlarınız oldukça az miktarda kaynak yapabilirsiniz. Ama oyuna daha önce eklenen ödül ve eşyalarla seviyenizi yükseltmeniz mümkün olacaktır.
– Şehir seviyesi 10-18 arasında olan oyuncular ise orta derecede etkilenecektir. Yine aynı şekilde yükseltme yapabilirsiniz.
– Şehir Seviyeniz 18 ve üstünde oloduğunda ise bu limiti dert etmenize gerek kalmayacak.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!

#Fetih
#Ticaret

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir