Mobil Oyun

Kavalun Hakkında Herşey – Fetih Taht Savaşları

Geçtiğimiz günlerde oyuna geleceğini duyurduğu kahraman Kavalun. Fetih Taht Savaşları oyununda geldi. Keşke gelmez olsaydı. O paylaşımın altına yapılan yorumlarda paralı olacağı söyleniyordu. Elbette paralı oldu ama biraz cep yakacak gibi görünüyor. Kavalun inanılmaz bir fiyata satılıyor. Gelde hile yapma.

Kalavun, Memlük Hükümdarı Fetih’e giriş yaptı!

Kalavun, 30 yaşındayken Mısır’a götürüldü ve bin altın dinar karşılığında köle olarak satıldı. Aşağılandığı onca zamandan sonra, o ve Baybars, köleleri isyana sürükledi ve yeni bir hanedanlık oluşturdu. Sultan olarak, Mısır'ı Moğol istilasından korudu ve Haçlıları yendi. Liderliği boyunca Mısır, altın çağını yaşadı.

☆ Rol: Ön safha saldırganı, kaybettiği her Birlik için SDR ve DEF arttırır
☆ Birlik Türü: Piyade
☆ Kahraman Yeteneği (Svy 5): Çılgın İntikam
Birlik SDR’sinin %100 kadarını 20 rastgele takıma hasar olarak verir. Her kaybedilen %10 Birlik Limiti için, sırasıyla SDR ve DEF %35 ve %35 artar.
☆ Ordu Yeteneği (Svy 5): Eğitim Hızı +15%
☆ Tavsiye Edilen Kretler: Kalkan, Öncü Kolu, Çekiç, Savaş, Zırh.
☆ Tavsiye Edilen Formasyonlar:
– Kan Yemini: Kalavun, Al Jassas, Al Muzaffar, Tariq, I. Süleyman. Gelişmiş bir formasyon. Çok miktarda rakibe hasar verir.
– Yenilmezler: Kalavun, Al Basra, Adha, Hurrem, I. Süleyman. Gelişmiş bir formasyon. Çok miktarda rakibe hasar verir.

Not: Kalavun, sadece 99,99 USD karşılığında mağazadan edinilebilen son derece güçlü bir kahramandır. Paketi her satın aldığınızda 5 Kalavun Andacı elde edersiniz.

#Fetih
#YeniKahraman

100 dolar ve sadece satın alma yoluyla elde edilebiliyor. Ülkemizde 100 doların ortalama 460 tl olduğu düşünülürse dalga geçer gibi bir fiyat koymuş olduklarını söylesek ve hiç bakmadan arkamızı dönüp gitsek yeridir. Yuh, demekten başka yapacak birşey yok.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir