Mobil Oyun

Kavalun Hakkında Herşey – Fetih Taht Savaşları

Geçtiğimiz günlerde oyuna geleceğini duyurduğu kahraman Kavalun. Fetih Taht Savaşları oyununda geldi. Keşke gelmez olsaydı. O paylaşımın altına yapılan yorumlarda paralı olacağı söyleniyordu. Elbette paralı oldu ama biraz cep yakacak gibi görünüyor. Kavalun inanılmaz bir fiyata satılıyor. Gelde hile yapma.

Kalavun, Memlük Hükümdarı Fetih’e giriş yaptı!

Kalavun, 30 yaşındayken Mısır’a götürüldü ve bin altın dinar karşılığında köle olarak satıldı. Aşağılandığı onca zamandan sonra, o ve Baybars, köleleri isyana sürükledi ve yeni bir hanedanlık oluşturdu. Sultan olarak, Mısır'ı Moğol istilasından korudu ve Haçlıları yendi. Liderliği boyunca Mısır, altın çağını yaşadı.

☆ Rol: Ön safha saldırganı, kaybettiği her Birlik için SDR ve DEF arttırır
☆ Birlik Türü: Piyade
☆ Kahraman Yeteneği (Svy 5): Çılgın İntikam
Birlik SDR’sinin %100 kadarını 20 rastgele takıma hasar olarak verir. Her kaybedilen %10 Birlik Limiti için, sırasıyla SDR ve DEF %35 ve %35 artar.
☆ Ordu Yeteneği (Svy 5): Eğitim Hızı +15%
☆ Tavsiye Edilen Kretler: Kalkan, Öncü Kolu, Çekiç, Savaş, Zırh.
☆ Tavsiye Edilen Formasyonlar:
– Kan Yemini: Kalavun, Al Jassas, Al Muzaffar, Tariq, I. Süleyman. Gelişmiş bir formasyon. Çok miktarda rakibe hasar verir.
– Yenilmezler: Kalavun, Al Basra, Adha, Hurrem, I. Süleyman. Gelişmiş bir formasyon. Çok miktarda rakibe hasar verir.

Not: Kalavun, sadece 99,99 USD karşılığında mağazadan edinilebilen son derece güçlü bir kahramandır. Paketi her satın aldığınızda 5 Kalavun Andacı elde edersiniz.

#Fetih
#YeniKahraman

100 dolar ve sadece satın alma yoluyla elde edilebiliyor. Ülkemizde 100 doların ortalama 460 tl olduğu düşünülürse dalga geçer gibi bir fiyat koymuş olduklarını söylesek ve hiç bakmadan arkamızı dönüp gitsek yeridir. Yuh, demekten başka yapacak birşey yok.

Tarık B.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

RehberStrateji

Total War Saga: Troy Başlangıç Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir