MaceraMobil OyunMobil Oyun TanıtımYarış OyunlarıYeni Oyunlar

Asphalt 9: Legends Mobil Oyun Ön Kayıt Ol

Gameloft’un efsaneler yaratan ve hala çok oynanan Asphalt 8 Airborne oyunundan sonra şimdi serinin bir sonraki oyunu Asphalt 9 Legends karşınızda. Oyun bir süredir beta ve test sürecinde. Bu sürece katılmış oyuncuların genel yorumları şu şekilde;

Grafik kalitesi çok iyi ama ondan başka bir değişiklik yok

Sanırım, oyun arayüz bakımından ve ayrıca oynanış bakımından çok fazla bir değişiklik sunmuyor. Grafik kalitesi olarak bir tık daha öne çıkmış ama ben haritalarında değişeceğini düşünüyorum. Belki yeni yarış modları da ilerki zamanlarda oyuna eklenecektir.

 Asphalt 9: Legends; başka oyunlar ile karşılaştırılamaz çünkü hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor.

Yukarıdaki Asphalt 9 tanıtımından alınmış. Eski oyuna da baktığımız zaman araba çeşitliliği konusunda Gameloft’un yarış oyunlarının oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

 En uygun araba rengi ve materyallerini seçmek için yeni araba düzenleyiciyi kullan, oyunlar sana uygun olsun. Ayrıca lastik, jantlar ve daha pek çok ürünün rengini seçerek pistte istediğin görünümü yakalayabilirsin.

Kişiselleştirme seçenekleri konusunda Asphalt 9’da bir önceki oyun gibi bol seçenekle karşımızda olacak. Arabayı baştan tasarlamanız mümkün olacak.

 Sokak macerana kariyer modunda başlayıp 60’tan fazla sezon ve 800’den fazla yarış tamamla. Dünya serisi çok oyunculu modunda farklı liglerde 1 ila 8 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak gerçek bir Asphalt efsanesi ol.

Asphalt 9 Legends içerik konusunda da oldukça iyi görünüyor. Zaman içinde de yeni içeriklerin ekleneceğinden emin olabilirsiniz. Ön kayıt olmak için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM adresini ziyaret edin.

Asphalt 9: Legends Mobil Oyun Ön Kayıt OlAsphalt 9: Legends Mobil Oyun Ön Kayıt Ol
Asphalt 9: Legends Mobil Oyun Ön Kayıt Ol
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol OyunuYeni Oyunlar

Smite Blitz Test Aşamasına Girdi

Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir