MaceraMobil OyunMobil Oyun TanıtımYarış OyunlarıYeni Oyunlar

Asphalt 9: Legends Mobil Oyun Ön Kayıt Ol

Gameloft’un efsaneler yaratan ve hala çok oynanan Asphalt 8 Airborne oyunundan sonra şimdi serinin bir sonraki oyunu Asphalt 9 Legends karşınızda. Oyun bir süredir beta ve test sürecinde. Bu sürece katılmış oyuncuların genel yorumları şu şekilde;

Grafik kalitesi çok iyi ama ondan başka bir değişiklik yok

Sanırım, oyun arayüz bakımından ve ayrıca oynanış bakımından çok fazla bir değişiklik sunmuyor. Grafik kalitesi olarak bir tık daha öne çıkmış ama ben haritalarında değişeceğini düşünüyorum. Belki yeni yarış modları da ilerki zamanlarda oyuna eklenecektir.

 Asphalt 9: Legends; başka oyunlar ile karşılaştırılamaz çünkü hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi meşhur üreticilerin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor.

Yukarıdaki Asphalt 9 tanıtımından alınmış. Eski oyuna da baktığımız zaman araba çeşitliliği konusunda Gameloft’un yarış oyunlarının oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

 En uygun araba rengi ve materyallerini seçmek için yeni araba düzenleyiciyi kullan, oyunlar sana uygun olsun. Ayrıca lastik, jantlar ve daha pek çok ürünün rengini seçerek pistte istediğin görünümü yakalayabilirsin.

Kişiselleştirme seçenekleri konusunda Asphalt 9’da bir önceki oyun gibi bol seçenekle karşımızda olacak. Arabayı baştan tasarlamanız mümkün olacak.

 Sokak macerana kariyer modunda başlayıp 60’tan fazla sezon ve 800’den fazla yarış tamamla. Dünya serisi çok oyunculu modunda farklı liglerde 1 ila 8 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak gerçek bir Asphalt efsanesi ol.

Asphalt 9 Legends içerik konusunda da oldukça iyi görünüyor. Zaman içinde de yeni içeriklerin ekleneceğinden emin olabilirsiniz. Ön kayıt olmak için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM adresini ziyaret edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Guardians of the Galaxy Oyununda Co-op Modu Var Mı?

AksiyonListeMacera

Tüm Marvel's Spider-Man 2 kostümleri ve nasıl elde edileceği konusunda rehber

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2 Marko's Memories nerede bulunur?

AksiyonMacera

Marvel's Spider-Man 2'de Venom Simbiyot Güçlerini geri alabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir