Mobil Oyun

Legendry Game of Heroes Mobil Oyun Tanıtımı

Hem bir renk eşleştirme oyunu hem de bir rol oyunu olan Legendry Game of Heroes hakkında bir kaç şey söyleyeceğim. Ayrıca her zaman ki gibi oyunla ilgili bir video da kaydedip Youtube kanalıma koydum. Hemen aşağıda, izleyip abone olabilir ve beğenebilirsiniz.

Legendry Game of Heroes mobil oyun

Oyun dik ekran oynanıyor ve ekran ikiye bölünmüş şekilde, üst kısımda karakterinizle düşmanlarınız yer alırken alt kısımda karakterlerin sınıflarına göre renkli taşlar yer alıyor. Bu renkler birleştiriliyor ve üstteki karakterleriniz güç kazanıyor. Kazandığınız güçle düşmanlarınıza vurup yok etmeye çalışıyorsunuz.

Legendry Game of Heroes oynanış

Legendry Game of Heroes oynamak için ücretsiz şekilde indirmek marketleri ziyaret edin. Akabinde oyuna giriş yaptıktan sonra alt kısımda renkleri eşleştiriyor ve karşınızdaki düşmanlara bu şekilde saldırı yapabiliyorsunuz. Renk eşleştirme düz yapılıyor ama taşlar tek kare çapraz ya da düz ilerliyor. Ne kadar çok taşı yan yana getirirseniz o kadar çok puan kazanıyor ve güç alıyorsunuz. Bunun yanında zaman el verdiği ölçüde birden fazla taşın yerini değiştirmeniz mümkün ki bu da oyunun en gıcık tarafı. Bildiğiniz taşların yerini değiştiremediğiniz bile oluyor. Panik oluyor ve yanlış taşlara dokunduğunuz bile oluyor.

Legendry Game of Heroes kahramanlar

Oyunda birden fazla ve özellikte karakter bulunuyor. Her birinin rengi yani sınıfı farklı. Zaten taşların rengi de bu karakterlere uygun. Örneğin yeşil taşları eşleştirerek yeşil sınıf karakterlere güç vermeniz mümkün. Elinizde olmayan sınıfların taşlarını birleştirirseniz herhangi birşey elde edemiyorsunuz. Kartlarınızı yani karakterlerinizi geliştirmeniz de mümkün. Bu sayede daha güçlü vuruşlar elde etmeniz olası. Ayrıca elinizden 5 kahraman alabiliyor ve hepsiyle aynı anda oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz desteğinizi de değiştirmeniz mümkün.

Legendry Game of Heroes düşmanlar

Oyunda birden çok düşman var. Aynı anda karşınızda da en az 3 düşman olabiliyor. Bunlara ayrı ayrı vurmanız gerekiyor. Bunun için birden fazla kahramanınızı kullanabilirsiniz. Düşmanlar bazen çok güçlü olabiliyor. Ama onların oynama süreleri oluyor. Yani her el oynamıyorlar. Üzerlerinde tur zamanları gösteriliyor. Onlar size birden fazla vurmadan işlerini bitirmeniz gerekiyor.
Dilerseniz Legendry Game of Heroes hakkında diğer bilgileri sizler için hazırladığım videolardan alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring: War Surgeon Seti Nasıl Alınır?

Path of Exile

Path of Exile: Sentinel Genişlemesi Duyuruldu

GTA 5

GTA+ Aboneliği GTA Online'ın PC Versiyonu İçin de Eklenebilir

MMORPG

World of Warcraft bir sonraki DLC Dragonflight olarak adlandırılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.