Battle RoyaleMobil Oyun

Pixel Battleground Royale

Pixel Battleground Royale, bir hayatta kalma, battle royale oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İndirim oynama fırsatı buldum. Bir de video kaydettim. Yazının sonunda sizlere bu videoyu da ekleyeceğim. Kısaca oyun tanıtımına giriş yapalım.

Pixel Battleground Royale oyun tanıtımı

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi pixel tarzında olması. Minecraft’tan sonra bu gibi görünüme sahip oyunlara alıştık. Hem çevre hem de sizler küp kafalı hayatta kalanlarsınız. Silahlar da aynı şekilde.

Pixel Battleground Royale grafik

Pixel Battleground Royale oyununda grafikleri sevdiğim pek söylenemez. Zira fazla detay yok sadece küp şeklinde olduğu için biraz hoş duruyor. Bu türü sevmeyenler için bu görüntü ve grafikler gerçekten işkence haline gelecektir.

Pixel Battleground Royale oynanış

Oyun FPS yani ilk kamera görüş açısıyla oynanıyor. Sizi küçük bir kasabaya atıyor ve burada sona kalan son kişi olmak için uğraş veriyorsunuz. Oyunun nişan alma yardımı var. Ayrıca harita üzerinde bulunan tank gibi büyük silahları da kullanmanız ve rakibinizi alt etmeniz mümkün. Maalesef bu tank ve diğer araç gereçler haraket etmiyor. Olduğunuz yerden rakibinize ateş etmeniz mümkün. Silah toplayıp loot yapıp rakibinizden daha güçlü olmanız ve onları kısa sürede bayıltmanız gerekiyor.

Pixel Battleground Royale kontroller

Kontrollerin oldukça zorlayıcı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Zıplamak, kırık duvardan binanın içine girmek sizi oldukça zorlayacaktır. Silah al ve nişan al vs. sizi oldukça zorlayıcı olacaktır.

Pixel Battleground Royale oyuncu sayısı

Son olarak değinmek isitediğim husus, oyuncu sayısı. Oyuna çok fazla insan girmiyor. Giren insanlar çıkış yapabiliyor. Hatta bazen 3 kişi ile savaşa başladığınız bile olabiliyor. Bu açıdan hazırlıklı olmanızı öneririm.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Haber

Elden Ring'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi, Yeni Düşmanlar ve Bosslar Karşınızda

Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir