Mobil Oyun

Yeni Kahraman: Amily – Arena of Valor

Hikayesini sevebilirsiniz ama hiç hoş veya mutlu bir hikaye değil. Amily geçmişinde çok yara almış bir suikastçi. Ona Ustura diyorlar. Çünkü bıçakları oldukça keskin.

Arena of Valor ‘a yeni bir kahraman geliyor. Bu kahraman oldukça hızlı ve çevik. Amily savaş meydanında bıçak kullanıyor.

Amily 2 forma sahip hem kendisi hem de bıçakları form değiştiriyor. Diğer formuna geçtiğinde oldukça etkili olabiliyor. Bıçakları genişleyip uzuyor ve de hasar artıyor. Suikastçi ile oynamayı sevenler tüm hikayeyi hemen aşağıya koyduğum görsellerden okuyabilirler. Bünyesi kahramanı dört gözle bekliyoruz.

Yeni bir savaşçı, Amily! Hikayesi ve açtığı yaralar bir o kadar derin! 🔪


Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyun

Pubg Mobilee Erangel 2.0 Haritasıyla Gelecek Değişiklikler

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.