GüncellemeHayatta KalmaMobil OyunMobil Oyun Tanıtım

Clash of Kings 4.01.0 Güncelleme Notları

Strateji oyunları kategorisinde, cep telefonlarında sıklıkla rastladığımız oyun Clash of Kings ‘e bir güncelleme daha geldi. Bu güncelleme ile katliam savaş alanı bütün krallıklardan için açıldı. Oyuna yeni bir set eklendi. Bir etkinlik ekstra olarak eklendi ve bir sürü sorun giderildi. İşte detaylar,

Güncelleme 4.01.0

?Yeni Eklenenler?

⚔️Katliam Savaş Alanı tüm krallıklara açıldı:
– Katliam Savaş Alanı, her katılımcının eşit gücünün olduğu yeni, günlük, bireysel bir PVP savaş alanıdır. Bu savaş alanı size diğer krallıklardaki lordlarla gücünüze zarar vermeden karşılaşma imkanı sunar.
– Katliam Savaş Alanı’nda savaş alanı puanları toplayıp aşamalara göre ödüller ve bonuslar elde edebilirsiniz.
– Katliam Savaş Alanı’nda belirli bir süre sonra haritanın 1 bölgesi yanmaya başlar. Yanan alanlar SP’nizi düşürür, bu nedenle lütfen güvenli alanlara ışınlanın.
– Katliam Savaş Alanı’nda hayatta kalan kazanan olacaktır.
– Katliam Savaş Alanı size gerilim ve heyecan dolu bir savaş deneyimi sunmakla kalmayacak, aynı zamanda size Uygarlık Kutsal Emaneti, Uygarlık Kristali, İnce Demir ve diğer öğeleri içeren zengin ödüller de kazandıracak. Lordlar, lütfen Katliam Savaş Alanı’nın eğlencesini tüm dünyadan lordarla beraber istediğiniz kadar deneyimleyin.

⚔️Muhafız Seti:
– Çok yüksek kalitede bir set eklendi. Bu set kalenizi yıkılamaz yapıyor.
– Muhafız Seti özellikleri: çoklu savunma özellikleri ve iyileştirme özellikleri. Size, Gardiyan Şövalyenizi bu setle giydirmenizi öneririz, bu seti Lordun savunma ekipmanları olarak da kullanabilirsiniz.

⚔️Kahraman: Yaratıcı Etkinliği:
– Giriş: “özel kahraman” sayfası günlük ödüller arayüzüne eklendi.
– Etkinlik kuralları: Lord seviyesi 5’ten yüksel olan oyuncular giriş yapabilir. Lordlar yaratıcı seti için parçalar ve yaratıcı için görevlendirme kartları elde edebilirler.
– Kahraman tanıtımı: Yaratıcı, bina inşaatının kaynak tüketimini büyük oranda azaltabilen çok güçlü bir inşaat kahramanıdır ve hızlı gelişmek istiyorsanız çok gereklidir.
– Yaratıcı Seti: Yaratıcı Seti, Sv.19’dan düşük binaların inşaat süresini büyük oranda azaltır. Lordlar hızlı yükseltmenin keyfini çıkarabilirler.

?Optimizasyon ve Düzenlemeler?

⚔️Altın Pınarı düzenlemeleri:
– Etkinlik zamanı: lordların tutkusunu gördükten sonra, altın pınarının 19 Eylül 00:00’a kadar uzatıldı.
– Altın paylaşım sayısı: tüm lordların altın bölüşüm şansı 5 artırıldı. Lordlar, lütfen bu şansı iyi değerlendirin.
– Altın pınarı parçaları paketi düşüşü: Lordlar Altın Pınarı Parçası Paketini Katliam Savaş Alanı’ndan ve eski yöntemlerle elde edebilir.

⚔️Posta bilgileri optimizasyonu:
– Güncelleme duyuruları için yeni bir bölüm eklendi: her versiyonun güncelleme bilgileri buradan kontrol edilebilir.
– Savaş raporu birleşimi: Kara Şövalye ve Dünya Patronu savaş raporları PVE Savaş Raporu’nda toplanacak. Kara Şövalye ve Dünya Patronu raporlarını kontrol etmek isteyen lordlar, lütfen dikkat edin.

⚔️İttifak mesajı optimizasyonu:
– Lordların ittifaka katılıp ayrılma mesajları artık daha detaylı.

⚔️İttifak binaları optimizasyonu:
– İttifak ikonları etiketi: eğer bir ittifak binası yerleştirilebiliyor, yükseltilebiliyor ve inşa edilebiliyorsa o ittifak binasının ittifak ikonu üzerinde bir etiket görüntülenecek.
– Bina yerleştirme: eğer bir ittifak üyesi bir binayı yerleştirmek istiyor ancak buna yetkisi yoksa, ittifak binaları arayüzünden yerleştirmek istediği binanın üzerine tıklayıp liderden binayı yerleştirmesini isteyebilir.

⚔️İttifak bağışı optimizasyonu:
– İttifak bilimi bağışı: İttifak Bilimi & Bağışı seçeneğine geri sayım eklendi.

⚔️Kara Şövalye ödülleri düzenlendi:
– Düşük aşamaların ödülleri büyük oranda artırıldı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Panter Evcilleştirme, Hızlıca Binek Elde Etme

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kabile Üyelerinizin Sizi Takip Etmesini Sağlayın

Hayatta KalmaRehber

Soulmask Hızlı Seyahat Rehberi - Portallar Nasıl Kullanılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir