Mobil Oyun

Clash of Kings Krallık Transferi Yaklaştı

Belli dönemlerde oyunculara sunulan en önemli haklardan birisi olan Krallık Transferi için bir kaç saat kaldı. Bu transfer nasıl işleyecek, nasıl transfer olacaksınız? Bunun hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

[Transfere Son 8 Saat!] Krallık transferi açılmak üzere! Yalnızca 1 gün açık kalacak bu özelliği kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken çok mühim noktalar var! Lütfen ön hazırlığınızı yapmayı unutmayın!
İyi bir transfer dileriz!
Clash of Kings Türkiye Takımı

Krallık Transferi Önemli Notlar:
✅ Her renk kendi içerisinde transfer olabilir. Örneğin; mavi krallıktaysanız sadece mavi krallıklara geçiş yapabilirsiniz.
✅ Kral transfer olamaz.
✅ Transferden önce ittifaktan çıkmanız, hapishanenizdeki kahramanları serbest bırakmanız, hapsedilmiş kahramanınızı geri almanız, uygarlık hisarınızı haritadan kaldırmanız, yaralı askerlerinizi iyileştirmeniz ve tüm mesajlarınızı okumuş olmanız lazım. Tüm bunları transferden EN AZ BİR GÜN ÖNCE gerçekleştirmenizi öneririz.
✅ Her krallığa geçiş yapmak belli sayıda “TRANSFER KARTI” gerektirir. Bu kart, sizin gitmek istediğiniz krallıktaki güç sıralamasında hangi sıraya denk geldiğinize göre belirlenir. Detayları yorumlardadır. Önceden kart sayınızı belirleyebilirsiniz.
✅ Krallık transferinde lordunuzun gücü, ögeleri, seviyeleri vb. tüm verileri korunacak ve aynı şekilde gitmek istediğiniz krallığa aktarılacaktır. Transfer olöayam tek veri SÜRGÜN KULESİ verisidir. Bunun yanında kale ögelerinizdeki KALICI dekorasyonları da transfer olmadan önce en az bir kere kullanıp Dekorasyon Kitabı’na kaydetmenizi tavsiye ederiz.
✅ 26 Eylül’de krallık transferini onayladıktan sonra kaleniz 24 saat boyunca DONDURULACAKTIR. Bu bir gün içerisinde kalenize giremeyeceksiniz. Bu zaman, kalenizin verilerinin bir hata vuku bulmadan yeni krallığa aktarılması için gereklidir. 24 saat sonunda giriş yapılabilir. Kalenize sistem tarafından kalkan açılacaktır.
✅ Krallık transferi soğuma süresi 60 gündür. Bu 60 gün içerisinde krallık transferi sistemi oyuna eklense bile süre bitmeden önce kesinlikle transfer olamazsınız. Bu nedenle dikkatli karar vermenizi öneririz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir