Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

FM 2019 Mobile Ücretli Geliyor. Çıkış Tarihi Açıklandı

Mobil platformun en başarılı menejerlik oyunlarından biri olan FM 2019 Mobile’ın çıkış tarihiyle birlikte sizleri üzecek bir detayı da ortaya çıktı Oyun ücretli olarak yayınlanacak.

SEGA’nın birçok platformda merakla beklenen yeni menajerlik oyunu FM 2019’un mobil platformlara hangi vakit çıkacağı resmi olarak duyuruldu.

SEGA’nın birçok platformda merakla beklenen yeni menajerlik oyunu FM 2019’un mobil platformlara ne zaman çıkacağı resmi olarak duyuruldu.

PC sürümünün ülkemizde aniden 179 TL’ye çıkmasıyla birlikte tepki çeken FM 2019’un mobil sürümleri de an itibarı ile çıkış tarihine kavuştu. SEGA tarafından yapılan açıklamaya göre oyun, PC ve konsol sürümlerinin çıkışıyla birlikte yani 2 Aralık’ta bizlerle olacak.

Aynı geçtiğimiz yıl olduğu gibi Football Manager 2019 Mobile ve Football Manager 2019 Touch olmak suretiyle iki farklı sürüm şeklinde karşımıza gelecek olan oyun, gol çizgisi teknolojisi ve VAR gibi yeni oynanış yetenekleri ve çeşitli hata düzeltmeleriyle karşımızda olacak. Oyunda geçtiğimiz yıl bulunmayan Bundesliga da lisanslanmış olarak tercih edilebilir durumda.

Oyunda antrenman sisteminin tamamen yenilendiği açıklandı. Aynı zamanda taktik ekranının da geliştirildiği ve oyuncuların çok daha fazla kontrol imkanı sağlanacağı belirtiliyor. Oyun üzücü ki hem ücretli olacak hem de bünyesinde birçok küçük satışlar barındıracak. SEGA’nın yıllardan beri eleştirilen mobil platform politikası bu sene de değişmeyecek gibi görünüyor.

Aç Gözlü Sega

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Türk Yapımı Online Menejerlik Oyunu: 9PM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir