Mobil Oyun

Dragalia Lost Android ve iOS Oyunu

Dragalia Lost ABD, Hong Kong, Japonya, Macau ve Tayvan’da iOS ve Android cep telefonu sahipleriyle buluşmaya başladı.

Nintendo‘nun en yeni telefon oyunu Dragalia Lost, bazı yerlerde iOS ve Android cihaz sahipleriyle buluşmaya başladı. Oyun ilk başta ABD, Hong Kong, Japonya, Macau ve Tayvan’da oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Cygames tarafından geliştirilen oyun, Japon RPG tecrübesinin tüm temel özelliklerini barındırıyor. Sıra tabanlı aksiyon, anime sitilinde karakterler, çokça mikro işlem ve ejderhalar bu özellikler arasında arasında bulunuyor. Oyun karakterlerine ve ejderhalara para yatırmamak bir tercih olsa da, savaş sırasında kahramanların ejderhaya dönüşmesi sebebiyle güçlü bir ejderhaya sahip olmanın öneminin altını çizmek lazım geliyor.

Dragalia Lost, daha yayınlanmadan ön kayıt aşamasında 1 milyon oyun severe ulaşmıştı. Bunun için oyunculara nimetini gösteren Cygames, oyuna giriş yapan oyunculara 2500 wyrmite oyun parası hediye ediyor. iPhone Xs ve iPhone Xs Max oyuncularını tavsiyelerde bulunam Cygames, oyunculara ilk olarak cihazlarını yeniden başlatmalarını tavsiye ediyor. Bu tavsiyenin işe yaramaması sonucunda ise oyuncuların önünde yeni güncellemeyi beklemek dışında bir çıkar yol olmayacağı belirtiliyor.

Dragalia Lost, diğer ülkelerde hangi vakit yayınlanacak henüz bilgi yok. Nintendo ve Cygames tarafından daha konuya ilişkin bir açıklama gelmiş değil.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Nişancı Oyunu

Yeni Serious Sam bu ay açıklanacak ve piyasaya sürülecek

Playstation

PlayStation, Twisted Metal serisi üzerinde çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir