Mobil Oyun

Dragalia Lost Android ve iOS Oyunu

Dragalia Lost ABD, Hong Kong, Japonya, Macau ve Tayvan’da iOS ve Android cep telefonu sahipleriyle buluşmaya başladı.

Nintendo‘nun en yeni telefon oyunu Dragalia Lost, bazı yerlerde iOS ve Android cihaz sahipleriyle buluşmaya başladı. Oyun ilk başta ABD, Hong Kong, Japonya, Macau ve Tayvan’da oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Cygames tarafından geliştirilen oyun, Japon RPG tecrübesinin tüm temel özelliklerini barındırıyor. Sıra tabanlı aksiyon, anime sitilinde karakterler, çokça mikro işlem ve ejderhalar bu özellikler arasında arasında bulunuyor. Oyun karakterlerine ve ejderhalara para yatırmamak bir tercih olsa da, savaş sırasında kahramanların ejderhaya dönüşmesi sebebiyle güçlü bir ejderhaya sahip olmanın öneminin altını çizmek lazım geliyor.

Dragalia Lost, daha yayınlanmadan ön kayıt aşamasında 1 milyon oyun severe ulaşmıştı. Bunun için oyunculara nimetini gösteren Cygames, oyuna giriş yapan oyunculara 2500 wyrmite oyun parası hediye ediyor. iPhone Xs ve iPhone Xs Max oyuncularını tavsiyelerde bulunam Cygames, oyunculara ilk olarak cihazlarını yeniden başlatmalarını tavsiye ediyor. Bu tavsiyenin işe yaramaması sonucunda ise oyuncuların önünde yeni güncellemeyi beklemek dışında bir çıkar yol olmayacağı belirtiliyor.

Dragalia Lost, diğer ülkelerde hangi vakit yayınlanacak henüz bilgi yok. Nintendo ve Cygames tarafından daha konuya ilişkin bir açıklama gelmiş değil.

Dragalia Lost Android ve iOS Oyunu

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir