GüncellemeMobil Oyun

Clash Royale Denge Güncellemesi 1/10

Bugün Clash Royale strateji oyununda kartlara değişiklik oldu. Bu değişikliği farketmemiş olabilirsiniz ama Desteniz yaparken mutlaka göz önünde bulundurmanız gerektiğini düşünüyorum. İşte yaşanan son kart değişiklikleri.

Kraliyet Devi
Bu güncellemeyle gücü arttırılan en önemli kart. Bundan sonra destelerde sık sık görebilirsiniz. Belki Desteniz almayı düşünebilirsiniz.
1.5 birim atış mesafesi düştü. Daha yakından vurması gerekecek. Ama hasar %60 arttı. İnanılmaz bir çıkış. 2 saniye daha hızlı şekilde haraket geçecek.

Dev Goblin
Yeni kartımız sık kullanılmıyor olacak ki sorun ne diye bakmışlar. Ve burunlarını %6 arttırmışlar. Belki kullanırsınız.

Bomba Kulesi

Güçlenen bir diğer bina kartı Bomba Kulesi alan hasarı %5 arttı. Bina kartı kullananlar savunmaya önem verenler mutlaka düşünsün.

Goblin Kulübesi
Clash Royale’in popüler kartlarında birisi olan Goblin Kulübesi kartı artık daha hızlı. İçinden goblinler 0.3 saniye daha hızlı çıkacak.

İskelet Ordusu
İskelet ordusundan az mı iskelet vardı. Orduya biri daha katıldı. Artık İskelet Ordusu 14 değil 15 iakeletten oluşuyor. Hadi bakalım.

Barbar Fıçısı
Yeni sayılacak kararlardan bir diğeri de Barbar Varili. Bu kart da sadece güçlenen kararlardan birisi. Bundan sonra varil daha hızlı yuvarlanacak. Ayrıca barbar içinden daha hızlı çıkacak. Barbar destesi sevenlere duyurulur.

Kar Topu
Oyunun en zayıf kartlarından birisi olan Kar Topu, demek geliştiricilerin dikkatini çekebildi. İskelet ordusu ya da yaratıkları bile öldürmekten aciz kartın hasarı %10 arttırılırken ayrıca yavaşlatma süresi de uzatıldı.

Buz Büyücüsü
Bir diğer zayıf kart, yavaşlatma etkisi oldukça kullanışlı olabilir ama çok kolay savunuluyor. Bu nedenle tercih edilmiyor. Bunu gören geliştiriciler, buz büyücüsünün yavaşlatma etkisini yarım saniye arttırdı.

Bakalım bu değişikliklerden sonra sizin Destenizde ne gibi farklılıklar olacak. Ben çoktan kraliyet sevinin daha sık kullanılmaya başladığına şahit oldum. Siz de yorum kısmından desteklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir