Mobil Oyun

Bir Padişah Fetih Oyununda Kahraman Oldu

Fetih oyunu, kahraman olarak tarihe adını yazdırmış bir sultanı seçti. Yıldırım Bayezid Fetih Oyununa kahraman oldu. Gelin özelliklerine bir göz atalım.

Yeni bir kahraman! 4. Osmanlı Sultanı Yıldırım Bayezid’e, Fetih’e hoş geldin diyelim!

Bayezid, Osmanlı İmparatorluğu’nun komutanı ve sultanıydı. 1389’da, babasına Kosova Savaşı’nda eşlik etti ve muharebede büyük bir kahramanlık gösterdi. Babası, bu savaş sonunda şehit düşünce tahta geçti. Düşmanlarını yok ederek hem Sırbistan’ı hem de Bulgaristan’ı topraklarına kattı ve Prens Lazar’ı idam etti. 1395’te, Niğbolu Savaşı’nda, Bayezid Macar Kralı Sigismund ve Macar, Leh, İngiliz ve Fransız askerlerden oluşan 100,000 kişilik ordu ile savaşmıştır. Muharebe kazanılmış olup, Bayezid 10,000’den fazla savaşçı esir almıştır.

☆ Rol: Orta Saldırgan ve Destek. Süvari hasarı verir. Ön Safhayı indiren bir Kahraman. Süvarilerin, düşman Piyadelere vereceği ek hasarı arttırır.
☆ Birlik Türü: Süvari
☆ Kahraman Yeteneği (Svy 5): Yıldırımın Öfkesi
Savaşın başlangıcında 5 Süvari Takımının, düşman Piyade takımına vereceği ek hasarı %100 arttırır. Birlik SDRsının %150 kadarını ön safhada bulunan 3 düşman takıma hasar olarak verir.
☆ Ordu Yeteneği (Svy 5): Yiyecek Üretimi +30%
☆ Tavsiye Edilen Kretler: Güç, Öncü Kolu, Çekiç, Savaş, Zırh
☆ Tavsiye Edilen Formasyon:
– Kavgacı Kral: Baybars, Al Jassas, Al Muzaffar, Bayezid,
l. Süleyman.
Gelişmiş saldırgan Süvari formasyonu. Al Jassas, Al Muzaffar ve Bayezid ön safhayı indirmekte iyidir ve bunu yaparken büyük hasar verir. 5 veya daha az kahraman içeren savaşlarda büyük hasar verir.

#Fetih #YeniKahraman
Bir Padişah Fetih Oyununda Kahraman Oldu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir