Mobil Oyun

Pubg Kıyafetleri Reklamlı Olacak

Daha önce iptal edilen bir Blizzard projesinden duyduğumuz bir olay gerçek oluyor. İptal edilen Titan projesinde oyun içinde gerçek hayattan reklamlar olacaktı. Şimdi Pubg Mobile, bu işin bir kenarından tuttu. İşte detaylar,

PUBG Mobile’dan ilginç gelişme!
Milyonlarca oyun sever tarafından heyecenla oynanmaya devam edilen mobil Battle Royale oyunu ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. İşte size değişik bir haber PUBG Mobile yetkilileri popüler bir giyim şirketi ile işbirliği yapacaklarını duyurdu.

Geçen günlerde, New York Times Meydanı’ndaki dijital ekranlarda görülen PUBG Mobile reklamı, oyunun hayranlarını merakta şaşırtmıştı. Yetkilerinin bugün yaptığı duyuruya göre popüler giyim ve yaşam tarzı markası olan A BATHING APE (BAPE) şirketiyle bir anlaşma yaptı.

Bu anlaşmayla mobil oyuncular, oyun içi eşyalar arasında BAPE markalı giysi ve aksesuarlar da görecekler. Firmanın ünlü Shark Camo Zip-up kapüşonlu üstü ve BAPE tavasını da içeren güncelleme oyunun mobil versiyonunun, 0.8.5 sürümüyle birlikte oyunculara sunulacak.

Oyunun mobil sürümünün Küresel Yayınlamadan Sorumlu Genel Müdürü Vincent Wang, PUBG Mobil’in BAPE ile yaptığı bu işbirliğinin kullanıcılara daha iyi bir oyun içi tecrübe kazandıracağını belirtti.

Ayrıca Wang ‘’Oyuncular hala tavuk yiyecekler ama BAPE ile çok daha havalı bir tarza sahip olacaklar.’’ şeklinde.

20 milyonu geçen günlük aktif oyuncu sayısı ile birlikte başarılara adını yazdıran oyunun mobil versiyonu, BAPE ile yapacağı işbirliği ile birlikte, oyunculara birbirinden güzel oyun içi kişileştirmeler sunacak.

Bu iş gerçekten güzel bir reklam deneyimi yeni bir adım olarak görülebilir. En azından oyun içinde rahatsız eden popup reklamlardan çok daha iyi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.