Mobil Oyun

Sevenlerine Duyurulur! The Walking Dead Mobil Oyunu Devam Edecek

Telltale Games ‘in çalışanların işten çıkarmasını sonrasında sevenleri Walking Dead ‘in mobil oyununun ne olacağını merak ediyordu. Merakınız son bulabilir. İşte gelen açıklama;

Walking Dead mobil oyununun son durumunun ne olacağına dair soru işaretleri için beklenen cevap kısa sürede geldi.

Telltale Games‘in aniden çalışanlarının çoğunu işten çıkarmasının akabinde akıllara gelen ilk sorulardan birisi de, son sezonu hala süren The Walking Dead mobil oyununun durumunun ne olacağıydı. Telltale sezonun tamamlanması için elinden geleni yapacağını açıkladı ve şirkete umduğu yardım eli de uzandı.

Yardım, The Walking Dead‘in tabiri caizse “fikir sahibinden” geldi. Zombi macerasını çizgi roman olarak başlatan Robert Kirkman‘ın stüdyosu Skybound Games, mobil oyunun son sezonunun bitmesi için Telltale’in çekirdek kadrosuyla birlikte ter dökecek.

Konuya ilişkin detaylar henüz tam olarak ortaya çıkmamış olsa da, Kirkman New York Comic-Con kapsamında düzenlenen bir panelde yaptığı konuşmada, “Aynı yıl içinde hem Andrew Lincoln hem de Clementine’i kaybedemeyiz” ifadelerine yer verdi.

Skybound başından beri The Walking Dead mobile katkı sağlıyor
Skybound, Telltale Games’in The Walking Dead oyununun gelişim aşamalarına en baştan bu yana destek veriyor. Bu nedenle stüdyonun bu durumda devreye girmesine çok da garip bakmamak gerekiyor. Bu bir nezaket örneği ya da hayranlar saygı için gerekli görülmüş bir zoraki durum olarak algılanabilir. İşin iyi tarafı ise isteyenlerin sezonu tamamlayabilecek olmaları.

Sevenlerine Duyurulur! The Walking Dead Mobil Oyunu Devam Edecek

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir