Mobil Oyun

IGG Türkiye Ofisi Açılıyor

Sevilen oyunlara sahip Mobil Oyun Şirketlerinden IGG Türkiye’de Ofis Açıyor! Merkezi Singapur’da bulunan ve dünyanın önemli mobil oyun firmalarından olan IGG, 16’ıncı ofisini Türkiye’de kuracak. Lords Mobile başta olmak üzere Türkiye’deki tüm oyunlarının yönetimini İstanbul merkez ofisinden gerçekleştirmeyi düşünen firma, ilk etapta 100 kişiye iş imkanı sunacak.

Dünyanın bilinen oyun şirketlerinden ve oyun listelerinde uzun süre üst sıralarda yer almayı başaran Lords Mobile’ın geliştiricisi IGG (I Got Games), 16’ncı ofisini Türkiye’de açma çalışmalarına başladı. Bir önceki sene Aralık ayında Dubai’de ofis açan firma, Türkiye’deki çalışmalarına Aralık ayıyla birlikte başlatacak. Lords Mobile ile birlikte 2 yeni oyunu da Türkiye’ye Türkçe olarak 2019 yılında kazandıracak.

Ayrıca Bakınız:   Hesap Paylaşımı Konusunda Uyarı - Fetih Altın Çağ

İstanbul IGG ofisinde 100 kişi iş bulacak

IGG ilk etapta Türkiye’deki operasyon merkezinde toplam 100 kişilik bir ekip oluşturmayı hedefliyor. Grafik tasarım ve yazılım alanları başta olmak üzere işe alım sürecine başlayan IGG, Türk oyun sektörüne de yeni bir hava kazandıracak.

15 dilde hizmet verene şirket IGG

Şirket merkezi Singapur’da bulunan IGG, 2016 yılında kuruldu. Amerika, Çin, Kanada, Japonya, Kore, Tayland ve Filipinler’de de ofisi bulunan şirket, dünyanın birçok bölgesine talebe göre lokal hizmet ve içerik sunuyor. 15 farklı dilde hizmet veren IGG’nin oyunları arasında Castle Cash, Clash of Lords 2, Clash of Deserts, Battle Mobile gibi oyun severlerin beğendiği oyunlar yer alıyor.

Ayrıca Bakınız:   Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

Mobil OyunÖn Kayıt

Android İçin Ön Kayıttaki Oyunlar (Sürekli Güncel Oyun Listesi)

AksiyonMobil OyunSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’s Steel Legion Güncellemesi Yeni Harita ve Mod Getiriyor

KonsolMobil Oyun

Bioshock, Xcom 2, ve Borderlands Switch İçin Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir