Battle RoyaleMobil Oyun

Survival Game – Xiaomi’nin Battle Royale Oyunu

Mobil oyun sektörüne giriş yapan Xiaomi, son zamanların sevilen mobil oyun türü battle royale oyuncularınıın ilgisini çekebilecek yeni bir oyun yayınladı.

PUBG ve Fortnite’ın mobil oyunlarının yayınlanmasının akabinde battle royale oyunları dünya çapında büyük bir kitleye ulaştı. Battle royal oyunlarının ilginç yükselişi, pek çok oyun yapımcısının PUBG ve Fortnite benzeri oyunlar çıkartarak pastadan pay koparmaya çalışmasını kaçınılmaz kırdı.

Survival Game - Xiaomi'nin Battle Royale Oyunu

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, battle royale oyun kategorisinden payını almak için mobil hayatta kalma oyunu Survival Game’in beta sürümünü açtı. Bilim kurgu ile battle royale türünü birlikte yorumlayan oyun, bir mobil oyun iyi oldukça iyi bir savaş havasına ve battle royal moduna sahip. Xiaomi, oyunun final sürümünün ileriki haftalarda yayınlanacağını açıkladı.

Survival Game - Xiaomi'nin Battle Royale Oyunu

Survival Game, diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi oyuncuların istedikleri zaman istedikleri yere atlayabilecekleri bir uzay gemisinde başlıyor. Uçsuz bucaksız bir harita üzerinde silah, sağlık ve diğer malzemeleri toplayan oyuncular, son hayatta kalan oyuncu olmak için birbirleri ile aksiyon dolu bir savaşa girişiyorlar.

Survival Game - Xiaomi'nin Battle Royale Oyunu

Survival Game şimdilik yalnızca Android platformunda beta sürümü ile oyunculara sunuldu. Oyunun iOS platformunun durumu ve stabil sürümünün ne zaman yayınlanacağı şimdilik belli değil. Oyunun kapalı beta sürümüne erişim sağlamak için bu formu doldurabilirsiniz. Lakin yazıyı yazarken denediğimde formun kapalı olduğunu gördüm. İleride değişir mi emin değilim.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Silah Ustalığı Nedir?
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile Arkadaş Ekleme ve Silme Arkadaşlarla Maça Girme

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Erangel'de En İyi Loot İçin Nereye Atlamalıyım? (Rehber)

Mobil Oyun

Mobile Legends Advanture Mobil RPG

Battle Royale

Pubg Mobile Bizon SMG ve Yeni Güncelleme

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir