Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

MMORPGMobil Oyun

Diablo Immortal – Mobil Diablo Oyunu Ön Kayıtta

Nicedir beklenen ve kendisiyle ilgili pek çok haber çıkan, Diablo’nun yeni oyunu, tahmin edildiği üzere Blizzcon’da resmiyet kazandı. Lakin bu duyuru bazılarını memnun etmiş görünmüyor çünkü oyun mobile geldi.

Blizzard efsanesi Diablo’nun, 6 yıllık zaman diliminden sonra yeni bir oyunla bizleri sevindireceği dedikoduları bayadır etrafta dolanıyordu. Oyuncular dört gözle yeni haberleri bekliyor ve ilgili tek bir söz bile söylenmeyen bu gizemli yeni oyunu heyecanla bekliyordu. Blizzcon etkinliği zamanı, oyunun etkinlik esnasında tanıtılacağı da resmileşti ve merak arttı.
Fakat gelen haber birçok oyuncuyu memnun etmedi, sebebi aylardır heyecanla beklediğimiz yeni Diablo oyununun mobil olduğu duyuruldu. Diablo Immortal isimli oyun, mobil oyuncuları mutlu edecek başarılı bir oyun gibi görünse de serinin hayranları için hayal kırıklığı yarattı.

Diablo Immortal, senaryo olarak ikinci ve üçüncü oyunlar arasında yaşanacak. Worldstone’un yok edilişinden bir kaç sene sonrasında başlayan hikayede, iki oyunda yer alan karakterlerin başlarından geçenler karşımıza gelecek. Oyunu Blizzcon’da oynama şansını yakalayanlardan gelen ilk yorumlar ise oynanışı keyifli bir mobil oyunun bizleri beklediği şeklimde. Ancak Diablo gibi bir klasiği mobilde oynamak gerçekten ne kadar keyif verici olacaktır, karar vermek güç.
Oyunu ilk olmayanlardan olmak için aşağıdaki bağlantı üzerinden, Android cihazlarınız için ön kayıt olabilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.diablo.immortal

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Baldur's Gate 3'te Eşyaları Vurgulama

RehberRol Oyunu

Red Dead Redemption 1'i ne kadar sürede bitirebilirsin?

Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Cyberpunk 2077Rehber

Cyberpunk 2077'de Ayaklar İçin Double Jumb Geliştirmesi Mi, Charge Jump Geliştirmesi Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir