Mobil Oyun

Mobil Strateji Oyunlarından Son Haberler

Merhaba, bu yazıda sizlere mobil oyun severlere, Mobil strateji oyunlarından kulağımıza gelmiş son haberleri vereceğiz. İçinde ilginizi çeken varsa kulak verin.

Fetih Taht Savaşları
Son zamanların para tuzağı olarak görülen ama arap dünyasında oldukça ilgi çeken Fetih oyununda bazı arayüz değişiklikleri olacak. Haberler simgesi ana ekranda kalkacak. Haberleri takip etmek isteyenler ortak binasında erişebilecek. Bunun yanında güncelleme sonrası yeni şehir görünümleriyle birlikte bina görünümlerinde de değişiklikler olacak.

Clash Royale yeni denge güncellemesi
Sık sık kartlar arası denge güncellemesi yapan Clash Royale yeni bir güncelleme ile karşımızda. Hangi kartlar değişecek daha belli değil ama 10 kartın güçleri değişecek. Bununla ilgili başka bir yazıda görüşürüz.

Clash of Kings tekrar güncellendi
Sık sık sürüm yükselten popüler strateji oyunu Clash of Kings v4.07.0 Güncellemesini aldı. Bu güncellemeyle ilgili notlar hemen altta.

“[Yeni Güncelleme 4.07.0]
Yeni Eklenenler:
Katliam Savaş Alanı özel etkinliği: Donuk Kış.
– Giriş: Ana arayüzde sol alt köşedeki savaş alanı ikonuna basın ve Katliam Savaş Alanı’nı seçin.
– Savaş alanındaki canavarlar: donuk bir kış geliyor ve savaş alanında Yetiler belirecek. Puan kazanmak için Yetileri öldürün.
– Savaş Alanı Haritası: Katliam Savaş Alanı’nın tabanı karla kaplanacak.
– Yükseltilmiş ödüller: Katliam Savaş Alanı özel marketi açılacak ve lordlar buradan büyük miktarda ödül alabilecek.

Cadılar Bayramı Etkinliği
– Giriş: Kale içindeki balkabağı ve ana arayüzde sol üstteki balkabağı ikonu.
– Test: Cadılar bayramı hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? Gelip teste katılın. Ejderha Grafem Taşı, Uygarlık Kristali ve hızlandırma ögeleri için testi kaçırmayın.
– Kale içi dekorasyonlar: kale içerisine Cadılar Bayramı stili dekorasyonlar eklendi.

Optimizasyon ve Düzenlemeler
Tılsımlı Kamara
– Tılsım Kitabı tuşuna kırmızı bildiri noktası eklendi, eğer herhangi bir Tılsım Yeteneği’ne yıldız eklenebilir veya etkinleştirilebilirse kırmızı nokta belirecek.
– Eğer bedava analiz sayısı varsa üniversitedeki Tılsımlı Kamara tuşunda kırmızı bildiri noktası belirecek.
– Bir Tılsım Yeteneği’nin maksimum özellikleri Tılsım Yetenepi yükseltme arayüzünde görüntülenecek.
– Öge sayısı, Tılsımlı Kamara Ödül Havuzunda görüntülenecek.

Kristal
– Kamp Alanı’nın Karanlık Kristal düşürme şansı olacak.
– Günlük görev ödüllerine Aydınlık Kristal eklenecek.
– Lordlar Kristal Ruleti’ni günde bir kere çevirebilecek.”

Clash of Clans lider
Android ücretsiz en popüler oyun şu sıralar Clash of Clans oldu. Supercell yine Süper ilerliyor. Kendi tarzının babası Clash of Clans en çok oynanan strateji oyunları arasında.

MafiaCity yükselmeye devam ediyor
Clash of Kings benzeri oyunlar ilgi görmeye başlayınca kopyalarını da sıkça görür olduk. Kendi tarzını yansıtmaya başaran mafya tabanlı strateji oyunu MafiaCity popüler oyunlar arasında yükselişini sürdürüyor. En popülerler arasında üst sıralarda çıkan oyun, şehir kurma ve geliştirme oyunlarını mafya tarzında bize sunuyor.

Titan Throne son güncelleme
War and Order 2 olarak duyurulan oyun ilgi çekmeye devam ediyor. Grafik kalitesiyle kısa zamanda üst sıralara tırmanmayı başaran Titan Throne son güncellemesinde aşağıdaki değişiklikleri elde etti.

“Ekipmanların maksimum seviyesi 10’a indirildi ve ekipmanın 4’ün üstündeki seviyelere yükseltilmesi için gereken tecrübe puanı azaltıldı. Not: Bu güncelleme ile mevcut ekipmanların seviyeleri sıfırlanacak ve yükseltmede kullanın tecrübe puanları ve altın iade edilecek. Ekipmanlarınızı tekrar yükseltebilirsiniz.
Kahraman yetenekleri bir Yetenek Ağacı sistemi şeklinde değiştirilecek. Bazı yetenekler değiştirildi ve yeni yetenekler eklendi.”

War Dragon neden geride kaldı?
Ejderhalarla ilgili oynayabileceğiniz en iyi strateji oyunlarından birisi olan War Dragon bir de editörün seçimi kategorisine eklenip onaylanmış tastiklenmiş bir oyun olmasına rağmen neden popüler oyunlar arasında geri kaldı. Bakın editörler bu oyunu neden sevmiş;

Peki oyuncular bu özellikleri neden sevmedi. War Dragon neden popüler oyunlar arasında editörün seçimi olmasına rağmen ilk 10 da değil?

Mobil oyun dünyasından haberler geldikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizimle kalın.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir