Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Mobil Oyun

Lapse: A Forgotten Future 3 İhtimalle Oyun Sonları

Lapse : A Forgotten Future oyunu bir çoğunuzu o kadar basit olmasına rağmen deli etmiş olmalı. Çünkü verdiğiniz her karar sizi geleceğe de taşıyabilir, sonunuzu da getirebilir. Bir çoğunuzun Lapse oyun sonunu bulamadığınızın farkındayım. Bunun için tek çözüm her zaman ileriye gitmek. Merak edenler için Lapse oyun sonlarını fazla ipucu vermeden paylaşayım.

Lapse: A Forgotten Future oyun sonu

Aslında tek yapmanız gereken 4 farklı etmeni idare ederek dengeyi kurmak ve 2150’ye kadar ilerlemek. Elbette bu aşamaya kadar bir çok olay yaşanacak, bir çok şey keşfedecek ve bir çok kez de kartları değiştireceksiniz. İlk sondan hemen bahsedelim. 
Lapse en kötü son döngü denilen sondur. 2150 yılına geldiğiniz zaman The Time yani zaman sizinle konuşur ve kısaca şunları söyler;

Bu dünyayla işim olmaz, o da sen gibi ölüyor. 

Bu sözlerden sonra zaman dünyayı terk eder ve herşey donar. Oyun biter, burada herşeyin sonu gelir. En kötü sondur. Herhangi başarısız yoktur.

Lapse oyunu ikinci son kötü olandır. Çok ilginç bir içeriği var. İkinci Lapse sonu, kötü olan, en yakınınızdan, karınızdan geliyor. Meğer eşiniz 2150 yılında geliştirilen bir zaman makinesiymiş. Bir robotmuş. İşin ilginç tarafı onun itirafına göre siz de öylesiniz.

Bu sona ulaşmak in sürekli Kimiyo ‘yu destekleyin. Projelerin para yatırın ve isteklerini kabul edin. Özellikle zaman makinesiyle ilgili olanları. Zamanı gelince Kimiyo size hemen hemen şunları söyleyecek.

Sonunda zaman makinesi tamam ve aktif edebilirim. Bütün bu işlerin arkasında kim var öğrenebilirim.

Konuşmasından sonra zaman makinesini aktif etmesi için izin verin. Akabinde yüksek bir ses duyduğunuz ve rahatsız olduğunuz söylenir. Daha sonra eşiniz gelir ama bu sefer Cyberg ‘tür. Daha sonra size itiraf eder.

Kimiyo beni 2150 yılında icat etti ve buraya gönderdi. Tıpkı senin gibi. Bir şekilde hafızanı kaybettin o yüzden benimle aynı fikirde değilsin. Ben yaratıldığımdan beri insanlardan ve bu dünyadan nefret ediyorum. Sonunun gelmesini istiyorum. Beni kimse durduramaz. 

Bu kartlara olumlu cevaplar verin. Sonunu kabul et dediği zaman sen kazandın deyin ve sizlere eşinizi dünyaya yıkım getirdiğini söyleyecek. Dünyanın sonu gelecek.

Bir başka son da iyi olan. Bakın Lapse’ın iyi sonu nasıl?
Lapse iyi olan son bir önceki sonla aynı. Yine Kimiyo’ya destek veriyorsunuz. Zaman makinesini aktif etmesini söylüyorsunuz. Ve yine eşiniz Android geliyor ama bu sefer kartları olumsuz şekilde yani eşinizin istekleri aksine cevaplıyorsunuz. Örneğin beni kimse durduramaz dediği zaman seni durduracağız, ölümsüzüm dediği zaman birisi seni durdurabilir gibi cevaplar veriyorsunuz. Size kim diye sorduğunda ise The Time, yani Zaman cevabını veriyorsunuz. Daha sonra zaman gelip onu alt ediyor.

Meğer zaman bu Android’in peşimdeymiş. Ona yardım ettiğiniz için size teşekkür ediyor ve dünyayı kurtardın diyor. Bu şekilde oyun iyi sonla bitiyor.

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake'de saat bulmacası nasıl çözülür?

KorkuRehber

Resident Evil 4 Remake The Stone Dias Bulmacası Nasıl Çözülür?

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Steam

Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri'nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir