Mobil Oyun

Star Trek Fleet Command Oyunu Açıldı / Tanıtım

Daha önce ön kayıt bilgisini paylaştığım beklenen oyun Star Trek Fleet Command sonunda yayınlandı. Android üzerinden deneyimlediğim oyun hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum.

Star Trek artık ikon haline gelmiş bir gelecek zaman uzay senaryosu. Bir sürü film, bir sürü dizi bölümü hikaye derken uzun zamandır oyun piyasasında da varlığını sürdürüyor. Şimdi yeni bir mobil oyunla karşımızda. Star Trek Fleet Command.

Star Trek Fleet Command ne oyunu? 

Oyun bir açık dünya strateji devasa çok oyunculu rol Oyunu. Bir çok kategoriyi içinde barındırıyor. Şöyle ki, 
Strateji için binalar yapıp geliştiriyorsunuz. Bu sizin komuta merkeziniz oluyor. Uzaya açılıp diğer oyuncularla ve yapay zekayla savaşıyorsunuz. Bu da oyunun devasa çok oyunculu ve PvE ve PvP kısmı oluyor. Bununla birlikte ikonlaşmış Star Trek karakterleriyle oynanabiliyor, onları filonuza alıyorsunuz. Bu da oyunun rol kısmı oluyor. Rol kısmı in ayrıca görevler de var. 

Star Trek Fleet Command ırklar

Oyunun asıl amacının efsanevi Star Trek evrenin bizlere yaşatmak olduğunu söylemeye şu aşamada gerek kalmadı. Star Trek genel hikayesinde ne varsa Fleet Command oyununda da bulabileceksiniz. Romulan, Klingon ve Federasyon, hepsi burada. 
Bununla birlikte Kirk, Spark gibi ve son filmlerde görülen bir çok ikonlaşmış Star Trek karakterini subay olarak filonuza katmanız mümkün. Bunun için oyun sizden DNA parçaları toplamanızı ve subayınızı çağırmanızı istiyor. 

Star Trek Fleet Command oynanış 

Star Trek Fleet Command oynanış bakımından oldukça zengin. Oyunda bir komuta merkeziniz, gemileriniz ve uzayınız var. Uzayda istediğiniz gibi 2 boyutlu haraket etmemiz mümkün. 
Uzayda diğer oyuncu gemilerini bulabilirsiniz. Bununla birlikte görevlerde ilgili PvE yapay zeka da uzay boşluğunda süzülüyor. Görevlerden sandık açarak Sunay DNA’sı toplayabilirsiniz. Bunları birleştirerek yeni gemilerinize subay atayabilirsiniz.
Oyunda açılması gereken bir sürü yine ikonlaşmış Star Trek gemisi dr mevcut. Beğeneceğinizi umduğum oyun şimdi indirilebilir. 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scopely.startrek
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir