Mobil Oyun

Maze: Shadow of Light Mobil Oyun Tanıtımı

Mobil aksiyon oyunlarını sevenler için bu yazıda harika bir tanıtımımız var. Ayrıca hemen ayrılmayın. Sizlere yazının sonunda da kendi kaydettiğim ve oyunun her türlü detayını görebileceğiniz 2 adet video sunuyorum. Mutlaka izleyin. Maze : Shadow of Light oyununu kısaca açıklayacak olursak, Aksiyonun dinmediği ve karakterler arası geçiş yapabildiğimiz hareketli zindan tabanlı bir rpg. Bu yazıda oyunla ilgili benim görüşlerimi bulacaksınız. Dilerseniz başlayalım.

Maze: Shadow of Light grafikler

Oyun grafik açısından vasatın üstünde. Çizimlerim çok hoşuma gittiğini söyleyemem. Bunun sebebi daha iyilerinin olması. Geliştirilebilir. Renk paleti idare eder. Yaratık çizimleri ise goblinlerden kasıt Dragon Nest oyununda fırlamış gibi diyebilirim. 

Maze: Shadow of Light oynanış

Oyun oldukça hareketli, aksiyon sevenler için oldukça iyi. Oldukça fazla rakibe alan hasarı vermek suretiyle aksiyon daha da artırılmış. Navigasyon diğer oyunlarla aynı mantıkta. Sol kısımda haraket sanal butonu yer alırken sağ kısımda yetenek butonları görülüyor. Gelin birde yetenekler bakalım. Yeteneklerdeki anlatmam gerekenler var. 

Maze: Shadow of Light yetenekler 

Yetenek kısmı standart. Her karakterin kendine özgü yeteneği var. Ben bıçak kullanan Rogue benzeri karakterle oynadım ama oyunun en önemli özelliği yetenek kısmında yan karaktere geçebiliyor olmanız. Benim oynadığım Rogue karakterinde yan karakter Black Desert ‘de yer alan Dark Knight benzeri bir karakter. Bu geçişi ulti yeteneği olarak düşünebiliriz. Bu sayede 2 sefer çok daha fazla yetenek kullanabilirsiniz. 
Ayrıca oyun içinde öldürdüğünü bazı düşmanların kılığına girerek onun yeteneklerini kullanabildiğimizi de videolarda görebilirsiniz. Bu da Darkness Rises oyunundan aşina olduğumuz bir özellik. 
Dilerseniz şimdi videolara göz atın. 

Maze: Shadow of Light videoları 

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Minecraft DungeonsRehber

Minecraft Dungeons'da Daha İyi Silah Nasıl Düşürülür?

Rol Oyunu

Mafia: Definitive Edition Pandemi Nedeniyle Ertelendi

Mobil OyunNişancı Oyunu

Hayranların En Çok Sevdiği COD Haritası Highrise COD Mobile'a Geliyor

Rol Oyunu

Ubisoft, Yaklaşan Gösterimi Sırasında Watch Dogs 2'yi Ücretsiz Dağıtacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir