Mobil Oyun

Nexon İlginç Oyunlarla Karşımızda Olacak

Bir çok mobil ve PC oyunuyla oyuncunun gönlüne oynayan Nexon yeni oyunları hakkında bir çok detay verdi. Nexon ‘un yeni oyunlarını merak edenler için bir kaç detay verelim istedik.

Nexon; yaptığı açıklamada Pamuk Prenses, Sindirella, 3 Küçük Domuzcuk, Alice Harikalar Diyarında ve daha pek çok masalı SINoALICE‘de hayata geçirmeyi düşünüyor. Fantezi, RPG oyunu olarak piyasaya çıkacak olan SINoALICE; Square Enix ve Pokelabo tarafından yazılıyor. Nexon tarafından oyunculara sunulavak oyun IOS ve Android için çıkış yapacak. Şirketler, Nexon’un Pokelabo ile SINoALICE’ın mobil cihazlara dünya çapında dağıtımı adına bir anlaşma yaptığını da ekledi. Bu durumda ülkemizde de yayınlanacak.

Bilimdik peri masallarının karanlık fantezi dünyası ile yeniden kurgulanacak hali olan SINoALICE, NieR: Automata‘nın yaratıcı direktörü Yoko Taro‘dan fikir alarak yapılıyor. Oyunumuz birkaç klasik peri masalı karakterini bir araya getirecek, yabancı topraklarda gezip amansız düşmanlara karşı mücadele verecek ve bulmacaları çözerek kendilerini yaratan kişileri yeniden hayata döndürecek. Önümüzdeki haftalarda oyun hakkında daha detaylı bilgiler gelecek. Çıkış tarihi ve oynanışla ilgili bilgileri vereceğiz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir