Mobil Oyun

Nexon İlginç Oyunlarla Karşımızda Olacak

Bir çok mobil ve PC oyunuyla oyuncunun gönlüne oynayan Nexon yeni oyunları hakkında bir çok detay verdi. Nexon ‘un yeni oyunlarını merak edenler için bir kaç detay verelim istedik.

Nexon; yaptığı açıklamada Pamuk Prenses, Sindirella, 3 Küçük Domuzcuk, Alice Harikalar Diyarında ve daha pek çok masalı SINoALICE‘de hayata geçirmeyi düşünüyor. Fantezi, RPG oyunu olarak piyasaya çıkacak olan SINoALICE; Square Enix ve Pokelabo tarafından yazılıyor. Nexon tarafından oyunculara sunulavak oyun IOS ve Android için çıkış yapacak. Şirketler, Nexon’un Pokelabo ile SINoALICE’ın mobil cihazlara dünya çapında dağıtımı adına bir anlaşma yaptığını da ekledi. Bu durumda ülkemizde de yayınlanacak.

Bilimdik peri masallarının karanlık fantezi dünyası ile yeniden kurgulanacak hali olan SINoALICE, NieR: Automata‘nın yaratıcı direktörü Yoko Taro‘dan fikir alarak yapılıyor. Oyunumuz birkaç klasik peri masalı karakterini bir araya getirecek, yabancı topraklarda gezip amansız düşmanlara karşı mücadele verecek ve bulmacaları çözerek kendilerini yaratan kişileri yeniden hayata döndürecek. Önümüzdeki haftalarda oyun hakkında daha detaylı bilgiler gelecek. Çıkış tarihi ve oynanışla ilgili bilgileri vereceğiz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Yeni bir Splinter Cell oyununun geliştirildiği iddia ediliyor

Aksiyon

Wuchang: Fallen Feathers, Etkileyici Görsellere Sahip Başka Bir Çinli Souls Like Oyunu

AksiyonKorkuUzay Temalı Oyunlar

Dead Space Remake, Çıkış Tarihi

Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir