Mobil Oyun

Pubg Mobile Ödül Aldı

Telefonlarda en rahat şekilde oynayabileceğiniz ve bunun yanında dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan kaliteli yapılardan birisi Pubg Mobile ödüle layık görüldü. Buna rağmen haberlerde Fortnite Mobile ‘ın rekor kırdığı ve çok para kazandığı hala nasıl çıkıyor anlamış değiliz. Neyse haberimiz geçelim.

PUBG Mobile en iyi mobil oyun ödülünü aldı.
PC ve konsol kategorisinden sonra mobil oyunlar arasında da en popüler oyunlar arasında yer bulan PUBG ödül aldı. Zorlu oyunlar Fortnite ve Pokemon Quest gibi efsane oyunlara karşı mücadele veren PUBG Mobile, yılın en iyi mobil oyun ödülünü aldı.

PBG Mobile’in yapımcı şirketi Tencent Games, 2018 Golden Joystick ödüllerinde Yılın En iyi Mobil Oyunu ödülünü layık görüldüklerini açıkladı. Şirletin genel müdürü Vincent Wang, “PUBG Mobile, 2018 Golden Joystick ödüllerine aday gösterildiğinde ekibimiz çok mutlu oldu. Hayranların oyuna olan tepkisi ve enerjisi bizi oyuna daha fazla odaklanmamız için teşvik etti ve yeni içerikler için çalışmamızı sağladı. PUBG Mobile için heyecan dolu yenilikler ve güncellemeler geliyor” dedi.

Son çıkan 0.9.5 yükseltmesi ile günlük ve haftalık görevlerinizi tamamlayabilir, puanlar kazanıp sıralamada üste çıkabilirsiniz. Yeni karakter yüzleri, saç stilleri, silahlar ve birçok oyun içeriğini açabilirsiniz. Şu an süren 4.sezonun bitiş tarihi ise 18 Kasım.

Ayrıca Bakınız:   Hide And Seek / Mobil Saklanbaç Oyunu
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Türkiye'de En Çok Hangi Mobil Oyunlara Para Harcadık?

Mobil Oyun

Apple Arcade Resmen Tanıtıldı

Mobil Oyun

Erangel'de İşaret Fişeği Nasıl Bulunur?

HaberMobil Oyun

Google Play Pass Nedir? Test Ediliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.