Mobil Oyun

Pubg Mobile Ödül Aldı

Telefonlarda en rahat şekilde oynayabileceğiniz ve bunun yanında dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan kaliteli yapılardan birisi Pubg Mobile ödüle layık görüldü. Buna rağmen haberlerde Fortnite Mobile ‘ın rekor kırdığı ve çok para kazandığı hala nasıl çıkıyor anlamış değiliz. Neyse haberimiz geçelim.

PUBG Mobile en iyi mobil oyun ödülünü aldı.
PC ve konsol kategorisinden sonra mobil oyunlar arasında da en popüler oyunlar arasında yer bulan PUBG ödül aldı. Zorlu oyunlar Fortnite ve Pokemon Quest gibi efsane oyunlara karşı mücadele veren PUBG Mobile, yılın en iyi mobil oyun ödülünü aldı.

PBG Mobile’in yapımcı şirketi Tencent Games, 2018 Golden Joystick ödüllerinde Yılın En iyi Mobil Oyunu ödülünü layık görüldüklerini açıkladı. Şirletin genel müdürü Vincent Wang, “PUBG Mobile, 2018 Golden Joystick ödüllerine aday gösterildiğinde ekibimiz çok mutlu oldu. Hayranların oyuna olan tepkisi ve enerjisi bizi oyuna daha fazla odaklanmamız için teşvik etti ve yeni içerikler için çalışmamızı sağladı. PUBG Mobile için heyecan dolu yenilikler ve güncellemeler geliyor” dedi.

Son çıkan 0.9.5 yükseltmesi ile günlük ve haftalık görevlerinizi tamamlayabilir, puanlar kazanıp sıralamada üste çıkabilirsiniz. Yeni karakter yüzleri, saç stilleri, silahlar ve birçok oyun içeriğini açabilirsiniz. Şu an süren 4.sezonun bitiş tarihi ise 18 Kasım.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir