Mobil Oyun

Pubg Mobile Ödül Aldı

Telefonlarda en rahat şekilde oynayabileceğiniz ve bunun yanında dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan kaliteli yapılardan birisi Pubg Mobile ödüle layık görüldü. Buna rağmen haberlerde Fortnite Mobile ‘ın rekor kırdığı ve çok para kazandığı hala nasıl çıkıyor anlamış değiliz. Neyse haberimiz geçelim.

PUBG Mobile en iyi mobil oyun ödülünü aldı.
PC ve konsol kategorisinden sonra mobil oyunlar arasında da en popüler oyunlar arasında yer bulan PUBG ödül aldı. Zorlu oyunlar Fortnite ve Pokemon Quest gibi efsane oyunlara karşı mücadele veren PUBG Mobile, yılın en iyi mobil oyun ödülünü aldı.

PBG Mobile’in yapımcı şirketi Tencent Games, 2018 Golden Joystick ödüllerinde Yılın En iyi Mobil Oyunu ödülünü layık görüldüklerini açıkladı. Şirletin genel müdürü Vincent Wang, “PUBG Mobile, 2018 Golden Joystick ödüllerine aday gösterildiğinde ekibimiz çok mutlu oldu. Hayranların oyuna olan tepkisi ve enerjisi bizi oyuna daha fazla odaklanmamız için teşvik etti ve yeni içerikler için çalışmamızı sağladı. PUBG Mobile için heyecan dolu yenilikler ve güncellemeler geliyor” dedi.

Son çıkan 0.9.5 yükseltmesi ile günlük ve haftalık görevlerinizi tamamlayabilir, puanlar kazanıp sıralamada üste çıkabilirsiniz. Yeni karakter yüzleri, saç stilleri, silahlar ve birçok oyun içeriğini açabilirsiniz. Şu an süren 4.sezonun bitiş tarihi ise 18 Kasım.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberValheim

Valheim'de Thunder Stone Nasıl Elde Edilir ve Bir Obliterator Nasıl Yapılır?

RehberValheim

Valheim - Darkwood için Katran Nasıl Bulunur? Valheim Katran Rehberi

Pubg MobileRehber

Pubg Mobile Kontrol Ayar Kodları Nereye Yazılır?

Warzone

Call of Duty Warzone'un Yeni Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir