Mobil Oyun

Osmanlı Savaşları Promosyon Koduyla İlgili Herşey

Osmanlı Savaşları, Türk yapımı Clash of Clans benzeri bir mobil strateji oyunu olup son zamanlarda oldukça ilgi görür. Bir kale kurup diğer oyuncularla savaştığınız oyun Osmanlı Devleti temalıdır. Bu oyunda ara ara promosyon dağıtılır. Özel sandık ve akçe kazanabileceğiniz bu promosyon kodlarıyla ilgili her türlü bilgiyi vereceğiz.

Osmanlı Savaşları Promosyon Kodu Nasıl Alınır? 

Osmanlı Savaşları yapımcısı Limon Games Facebook sayfası üzerinden sık sık promosyon kodu dağıtıyor. https://www.facebook.com/OsmanliSavaslari1299/ adresine giderek sayfayı takip edebilirsiniz. 
Bununla birlikte oyun içi mesaj bölümünden de bu kod paylaşılıyor. Sık sık oyuna girerseniz duyurularda bu kodu görebilirsiniz. 

Osmanlı Savaşları Promosyon Kodları Nasıl Kullanılır? 

Peki, Limon Games’in verdiği promosyon kodunu elde ettiniz. Nasıl kullanacaksınız? Bunun için oyun içinden görseler gördüğünüz kısma tıklayın .

Osmanlı savaşları promosyon kodları girme
Daha sonra açılan pencerede sağ kısımda yer alan promosyon sekmesine gidin. Boşluğa kolumuzu girin ve gönder butonuna basın. 
Osmanlı Savaşları promosyon kodları girme
Bir kaç uyarı, her kodun belli bir süresi olup dolduğu zaman kullanılamaz. Özellikle bizim için özel olan günlerde mutlaka takipte kalın. Kandil, bayram, bakım gibi sık sık promosyon kodu paylaşılıyor.
İyi oyunlar .
İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir