GüncellemeMobil Oyun

Arena of Valor Hesap Kurtarma

Arena of Valor uzun zaman önce gerçekleştirdiği büyük güncelleme ile Facebook bağlantısını neredeyse zorunlu hale getirdi. Bu sayede Arena of Valor Hesap kayıplarını en aza indirmeye çalıştı. Lakin yine de insanlar sıkıntı çekebiliyor. Bu yazıda sizlere insanların sık karşılaştığı sıkıntılarla beraber hesap kurtarma yolunu basit bir şekilde göstermek istiyorum.

Arena of Valor Hesap kurtarma facebook

Karşılaşılan sorunlarla beraber Arena of Valor Hesap kurtarma seçenekleri şu şekilde;

Arena of Valor yanlış Facebook hesabına bağlanma 

Arena of Valor daha önce Facebook hesabınızı bağladınız ama tekrar giriş yapmaya çalıştığınız zaman Arena of Valor size başka bir hesap açıyor. Bu sıkıntıyı çözmek için yapmanız gereken şu şekilde ,
Bu sorunun sebebi muhakkak Facebook uygulamanızda başka bir Facebook hesabının açık olması. İlk önce oyunun eğitim kısmını yeni hesabınızla bitirin. Ardından ayarlar kısmından çıkış yapın. Daha sonra Facebook uygulamanızla hesabın bağlı olduğu Facebook hesabına girin. Daha sonra Arena of Valor ‘a giriş yaparak Facebook ile tekrar bağlayın. Doğru hesap karşınızda olacak. 
Arena of Valor facebook hesap bağlama

Arena of Valor hesabında yanlışlıkla misafir hesabını açmak

Arena of Valor Facebook hesabınızı çoktan bağladınız ama giriş kısmında bu hesapla bağlanmak yerine misafir hesabına mı bastınız. Orjinal hesabınızı geri almak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. 
Bunun için de ilk yöntemdeki gibi eğitimi tamamlamanız ve sonra çıkış yapıp Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. 

Daha önce hiç hesabımı bağlamadım 

Daha önce hiç Facebook hesabınızı Arena of Valor oynamak için kullanmadınız mı? Şimdi Facebook ‘a bağladınız zaman işe oyun verileriniz siliniyor size yeni bir oyun mu yükleniyor. Arena of Valor misafir hesabınızı geri almak için gerekli olan şeyler, oyun verilerinin silinmemiş olması ve aynı telefonda oynuyor olmanız. Eğitim kısmını tamamlayın ve çıkış yapın. Daha sonra giriş seçeneğinde misafir hesabı seçin. 

Facebook hesabımı bağladım, şimdi fikir değiştirdim, ne olacak? 

Facebook ‘a bağlanan hesapları Facebook’tan ayırmak mümkün değildir. Başka bir hesap açmalısınız. Ya da o Facebook hesabıyla oyuna girebilirsiniz. 
Özetle eğer hesabınız misafir hesaptaysa ve siz Facebook bağlanıp başka bir oyuna girdiyseniz çıkış yaparak misafir hesaba tekrar dönmeniz mümkün. Bir oyunu Facebook ‘a bağladınız zaman onu ayırmak mümkün değildir. Doğru Facebook hesabına girmek için oyundan çıkış yaparak yeni hesaba doğru bilgilerle girmeniz gerekiyor. 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: The Chasm Underground Mines Nasıl Girilir?

Nişancı Oyunu

Rainbow Six Siege: Bilgisayarınız İçin En İyi Ayarlar

Apex LegendsRehber

Apex Legends: SSL Bağlantı Hatası Nasıl Düzeltilir?

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir