GüncellemeMobil Oyun

Arena of Valor Hesap Kurtarma

Arena of Valor uzun zaman önce gerçekleştirdiği büyük güncelleme ile Facebook bağlantısını neredeyse zorunlu hale getirdi. Bu sayede Arena of Valor Hesap kayıplarını en aza indirmeye çalıştı. Lakin yine de insanlar sıkıntı çekebiliyor. Bu yazıda sizlere insanların sık karşılaştığı sıkıntılarla beraber hesap kurtarma yolunu basit bir şekilde göstermek istiyorum.

Arena of Valor Hesap kurtarma facebook

Karşılaşılan sorunlarla beraber Arena of Valor Hesap kurtarma seçenekleri şu şekilde;

Arena of Valor yanlış Facebook hesabına bağlanma 

Arena of Valor daha önce Facebook hesabınızı bağladınız ama tekrar giriş yapmaya çalıştığınız zaman Arena of Valor size başka bir hesap açıyor. Bu sıkıntıyı çözmek için yapmanız gereken şu şekilde ,
Bu sorunun sebebi muhakkak Facebook uygulamanızda başka bir Facebook hesabının açık olması. İlk önce oyunun eğitim kısmını yeni hesabınızla bitirin. Ardından ayarlar kısmından çıkış yapın. Daha sonra Facebook uygulamanızla hesabın bağlı olduğu Facebook hesabına girin. Daha sonra Arena of Valor ‘a giriş yaparak Facebook ile tekrar bağlayın. Doğru hesap karşınızda olacak. 
Arena of Valor facebook hesap bağlama

Arena of Valor hesabında yanlışlıkla misafir hesabını açmak

Arena of Valor Facebook hesabınızı çoktan bağladınız ama giriş kısmında bu hesapla bağlanmak yerine misafir hesabına mı bastınız. Orjinal hesabınızı geri almak için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. 
Bunun için de ilk yöntemdeki gibi eğitimi tamamlamanız ve sonra çıkış yapıp Facebook hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. 

Daha önce hiç hesabımı bağlamadım 

Daha önce hiç Facebook hesabınızı Arena of Valor oynamak için kullanmadınız mı? Şimdi Facebook ‘a bağladınız zaman işe oyun verileriniz siliniyor size yeni bir oyun mu yükleniyor. Arena of Valor misafir hesabınızı geri almak için gerekli olan şeyler, oyun verilerinin silinmemiş olması ve aynı telefonda oynuyor olmanız. Eğitim kısmını tamamlayın ve çıkış yapın. Daha sonra giriş seçeneğinde misafir hesabı seçin. 

Facebook hesabımı bağladım, şimdi fikir değiştirdim, ne olacak? 

Facebook ‘a bağlanan hesapları Facebook’tan ayırmak mümkün değildir. Başka bir hesap açmalısınız. Ya da o Facebook hesabıyla oyuna girebilirsiniz. 
Özetle eğer hesabınız misafir hesaptaysa ve siz Facebook bağlanıp başka bir oyuna girdiyseniz çıkış yaparak misafir hesaba tekrar dönmeniz mümkün. Bir oyunu Facebook ‘a bağladınız zaman onu ayırmak mümkün değildir. Doğru Facebook hesabına girmek için oyundan çıkış yaparak yeni hesaba doğru bilgilerle girmeniz gerekiyor. 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir