AksiyonRol Oyunu

Aion:Legions of War Oyuncu Yorumları

Aion:Legions of War, aksiyon, rpg ve de fantastik oyun kategorilerine giren harika bir mobil oyun, PC’den ilham alarak NCSoft tarafından geliştiriliyor. Hali hazırda Google Play’de ön kayıt aşamasında olan oyunu şimdi oynamanın bir yolu da Apk indirmek. Ben bunun için apkpure sitesini kullandım. Facebook üzerinden sorulan şimdi oynamanın bir yolu var mı sorusuna ordaki moderatör bazı uygulama mağazalarıyla oyunu paylaştık diyor lakin bunlar hangileri bilmiyorum. Bu yazıda sizlere Aion:Legions of War oyunuyla ilgili mobil oyuncu yorumlarını paylaşacağım. Muhtemelen Türkçe yorum hiç bir yerde yok. Bu yüzden burdan diğer oyuncuların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Yorumları en çok beğenilen yorumlara göre sıralayacağım.

Aion Legions of War Oyuncu yorumları

Aion:Legions of War nasıl bir oyun

Bu oyun bir hırsız. Paranızı çalıyor. Yakın bir arkadaşım bu oyun başladı. Para vermeden oynuyor ama daha iyi ve daha çok karaktere sahip ama ben yüzlerce dolar harcadım bana hiçbirşey çıkmadı. Bir senedir oynuyorum ama zaman kaybı.

Bu arkadaş oyunun kredi kartı bilgilerinizi çaldığını dahi iddia etmiş. Muhtemelen bunu sinirle söylemiş. Yoksa oyun geçmişi oldukça güçlü olan NCSoft kesinlikle böyle bir şirket değil. Ayrıca oyunda kahraman düşürmek NCSoft ‘un çok sevdiği RNG denilen olayla mümkün. Yani şans işi. Herkese farklı şekilde düşüyor.

Tek kelimeyle oynadığım en iyi mobil strateji oyunu. Grafikler çok iyi, savaşlar harika ve oto savaş gayet mantıklı işliyor. Ren’in hikayesi de inanılmaz güzel.

Oto savaş özelliği çoğu oyuna göre mantıklı işliyor, doğru. Bazen hayat kurtarıyor ve sizi sıkmıyor.

Harika grafikleriyle harika bir oyun. Oyun güzel olduğu için para vererek oynuyorum. Siz de deneyebilirsiniz. Beta versiyonunda olmasına rağmen iyi.

Oyun daha çıkışını yapmadı. Yakın zaman içinde çıkacak.

Eğitimi geçtikten sonra bir savaşa girmek istediğimde oyun beni ana sayfaya atıyor. Çok iyi bir Aion fanı olarak bana yardım edin.

Oyun Aion ‘un PC sürümünden esinlenerek yapıldı. Aion fanları mutlaka oyunu kontrol etsin.

Neden bunu sevdim ki? Zamanına göre yetenekleri aktif ediyorsun, yalnız oynuyorsun. Orjinal Aion ile hiçbir ilgisi yok. 2gb dosya indirmeye değmez.

Oyun tam da arkadaşın tarif ettiği gibi ama orjinal Aion gibi beklemesi yanlış. Oyunun stili bu. Zindan tabanlı rpg. Grup olduğunuz için kahramanları değil yetenekleri kontrol ediyorsunuz.

Grafikler harika, hayatımda gördüğüm en kötü kahraman düşürme şansına sahip bir oyun. Bu nedenle gelişim çok yavaş. Para verirseniz başka ama mağaza çok pahalı.

Dediği gibi. İlk yorumda da aynı şeyi gördük. Buna RNG diyorlar. RNG düşük olursa kahraman düşürme ihtimaliniz de düşüyor. Bu durum bütün uzak doğu oyunlarında mevcut. Bu nedenle grinding yapıyorlar, yani sürekli canavar kes ve zindan yağmala, sürekli aynı zindana gir.

En iyi kahraman toplayıcı rpg. En iyi grafiklere sahip oyun ve prodüksiyon harika.

Grafik kalitesini öven bir yorum. Grafik kalitesini kötüleyen hiç bir yorum görmedim.

Mükemmel bir oyun,  Grafik ve animasyonlar harika olmuş. UE4 sebebiyle. Oynanış ve sesler güzel.

Oyun Unreal Engine 4 ile yapıldı. Grafik kalitesi bu nedenle çok iyi.

Hem olumlu hem de olumsuz Aion:Legions of War yorumlarını sizlerle paylaştım. Genel olarak olumsuz yorumlar mağazanın pahalı olması ve kasmanın zor olması.  Olumlu yorumlar ise grafikler, oynanış. Oyun hardcore diye belirtilmiş. Bu nedenle elbette kasmak çok zor.

Aion:Legions of War hakkında benim yorumum

Oyun bence olmuş, kendini tekrarlıyor tekrarlamasına lakin buna rağmen sıkmıyor. Sürekli aynı bossla savaşıyorsunuz lakin cidden sıkılmıyorsunuz. Zira kahraman çeşitliliği aynı boss olsa da size farklılık yatırmanızı sağlıyor. Yakın zaman içinde Aion:Legions of War oynanış videolarıyla karşınızda olacağım.

Aion: Legions of War mobil oyun hakkında tartışma alanında ayrıca görüşlerinizi belirtin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Rol Oyunu

Albion Online'a Türkçe Dil Desteği Geliyor

Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir