Mobil Oyun

Mobile Legends MS Düşürmek İçin Alternatif Yollar

game boosterMobile Legends, mobil moba oyununun en önemli problemi ve en çok şikayet edilen sorunu MS sorunu. Oyunda gecikmeler yaşanıyor. Telefondan kaynaklı olmayan bu gecikmeler oyununuzu oldukça etkiliyor. Siz yeteneği kullansanız bile bu komutun işlenmesi geç olduğundan karşı taraf sizden daha üstün konuma geliyor. Bu sorun oyunun sunucusundan kaynaklı. Genelde sunucu sıkıntısı olsa da telefonunuzun bazı suçları var; arka planda çalışan uygulamalar, internetinizi sömüren uygulamalar ve telefon ayarları. Bu sıkıntıların bir çözümü var.

Oyun hızlandırıcılar (Game Booster)

Game Booster dediğimiz oyun hızlandırıcılar elbette ping değeri yüksek, yüksek MS aldığınız gecikme yaşadığınız oyunların sunucusuna müdahale edemez. Telefonunuza edebilir. Bu gecikmeleri en aza indirmek için telefonunuzda bir kaç düzenleme yapabilir. Genel olarak kullanım şu şekilde (uygulamadan uygulamaya değişiklik gösterebilir)
Uygulamayı açıp oyuna bu uygulama üzerinden giriyorsunuz. Ya da uygulamayı çalıştırıp oyuna giriyorsunuz. Bunun çalışma mantığı şudur. Oyuna başlamadan önce bu uygulamalar telefonunuzun arka planında çalışan uygulamaları durdurur. Diğer uygulamaların interneti kullanmasını önler ya da en aza indirir.

Oyun hızlandırıcı ne işe yarıyor?

Tam olarak sizin ile oyun arasındaki interneti sıkıntıya sokan sorunları çözüyor. Bunun dışında arka plandaki uygulamaları durdurması telefonun kasmasını engelliyor. Bu işlem fpsyi yükseltebiliyor. Grafik kalitesi nedeniyle oynamakta zorlandığınız oyunları daha kolay şekilde oynamanızı mümkün kılıyor.
game booster

Game Booster gerçekten işe yarıyor mu?

Oyuncuy yorumlarına bakarsan gerçekten faydası görülebiliyor. Oyuncuların çoğu Mobile Legends hakkında yaptığı yorumlarda 150 ms ortalamasını 100’ün altına düşürdüğünü bildiriyor. MS sıkıntısı olan Mobile Legends gibi oyunlarda kullanmanızı ve denemenizi tavsiye ederim.
game booster

Sadece Mobile Legends mi?

Bu tür uygulamalar oyuna özgü geliştirilmiyor. Diğer ping sorunlu oyunlarda da size yardımcı olacak. Telefonunuzu rahatlatacak. Yine grafik nedeniyle kasıntıya giren oyunlarda aynı şekilde.

Hangi Game Booster’ı kullanmalıyım?

Game Booster isminde uygulamalar olsa da sistemin genel adı bu. Oyun hızlandırıcı, telefon güçlendirici şeklinde yorumlanabilir. Verdiğim linklerden uygulamalara bakabilirsiniz. Ücretli olanları değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz.
Bu adresten uygulamaları inceleyebilirsiniz.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir