Mobil Oyun

Bilgisayarda Mobil Oyun Nasıl Oynarsınız?

Son zamanların mobil oyunlarının grafik kalitesi bazı bilgisayar oyunlarının kalitesini geçmiş durumda. Hal böyleyken bu mobil oyunları her telefonda oynamak mümkün değil. Sizin çok sağlam donanıma sahip bir telefonunuz yok mu? O halde sevdiğiniz mobil oyunu bilgisayarda oynayın. Bu yazıda sizlere mobil oyunları bilgisayarda nasıl açarsınız, Mobil oyunu bilgisayara nasıl indirirsiniz konularından bahsedeceğim.

Mobil oyunları bilgisayarda açma programları 

Bunlara genel manada emülatör deniyor. Bir Android oyununun uzantısı .Apk ‘dir. Bu format bilgisayarın açabileceği bir format olmadığı için bilgisayarınıza Emülatör bir başka deyişle apk player diğer adıyla app player indirmelisiniz. 
Bu emülatörler bilgisayarınızı bir telefon ya da tablet gibi göstererek apk uzantılı dosyayı çalıştırmayı sağlar. Mobil oyunları bilgisayarda oynamak bu şekilde mümkündür. Şimdi gelelim bu programlara; 

Mobil oyun açma programları 

Aşağıdaki listemizde en iyi Android emülatörleri bulabilirsiniz.

1. Bluestack 3

Listenin en iyi Android Oyun ama programı diyebiliriz. Sürekli kendini güncellerken sayısız oyuna uyumlu ve sıkıntısız bir oyun deneyimi sunuyor. Ekran görüntüsü alma video kaydetme ve de canlı yayın gibi özellikleri de içinde barındırıyor. 

2.Remix OS Player

Oyuncular için uygun olduğu kadar geliştiriciler için de uygun bir programdır. Reklamsız ve ücretsiz oluşu en önemli artısı olup kararlı ve sağlam bir programdır. Tuşların yeniden ayarlanabilmesi özelliğiyle bir çok oyuna uyum sağlar. 

3. Memu 

Rootlayabildiğiniz bir emülatör mü arıyorsunuz? O halde bu tam size göre. Bilgisayara indirdiğiniz Android Oyunları bir de Rootlu deneyin. Reklamsız ve şık şık güncelleme alıp kendini geliştiren bir Emülatör. 

4. Nox Player

Demode ama çok iyi bir bilgisayarda Android Oyun oynatıcısı mı arıyorsunuz? Bir çok özelliği size sunacak olan Nox Player deneyin. Özellikle performans konusunda dikkat çeken bu program ayrıca ram, CPU, gps , fps gibi ayarları elle yapmanıza olanak tanır. 

Genymotiaon

Özellikle oyum ve uygulama geliştiricilerin seçtiği karmaşık bir yapısı olsa da geliştiriciler bu programı çalıştırıp bir uygulama yanda oyununu düzenlemek üzere kullanabilir. Geliştiriciyseniz basit yapısıyla tercih edebilirsiniz .
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Strateji

Tarayıcıdaki popüler bilim kurgu MMO oyunu OGame yakında mobil cihazlara geliyor

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir