Mobil Oyun

Silkroad Online Mobil Oyun Mu Geliyor?

Bazı internet sitelerinde Şubat ayında mobil oyunun çıkacağı yönünde bazı açıklamalar sıklıkla yer aldığı için oyun severler düşünmeye başladı. Gerçekten Silkroad Online Mobil Oyun geliyor mu?

Silkroad Online serüveni
2005 yılından bu yazan bir çok insanı bilgisayar başına kilitleyen Silkroad Online oyunu herkesin özel sunucu açabilmesi neticesinde popülerliğini kaybetti. Zira özel sunucular (private server) daha basit ve oyuncunun istediği gibi oluyor. İsteyen emek server dedikleri daha uzun kasma süresi ve daha zor sunuculara girerken kimisi daha kolay kasılan özel sunucularda oynayabiliyor. Bu açıdan orjinal sunucular popülerliğini kaybetti. Joymax ‘ın (oyunun yayımcısı) aslına bakarsanız çoktan bir çare bulması gerekiyordu.

Silkroad Online Mobil oyun
Joymax, resmi olarak herhangi bir mobil oyunla ilgili açıklama yapmadı ama Silkroadforever isimli site oyunculardan ön kayıt almaya başladı. Ön kayıtların sebebini ise oyun yayınlandığında hediye dağıtmak olduğunu duyurdu lakin bu sitenin resmi olmadığını hatırlatmak gerek.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings 3. Yıl İstatistikleri

Özel bir Silkroad Online oyunu mu?
Daha önce Metin2 mobil oyunun çıktığını ama bu oyunu kendi yapımcısının yayınlamadığını biliyorduk. Silkroad Online Mobil oyun içinde aynı şey söz konusu olabilir. Joymax dışında bir yapımcı kendi adına ve başka bir isimde Silkroad Online Mobil Oyunu yayımlayabilir.

Silkroad Forever JoyMax işbirliği içinde mi?
Siteyi incelediğimiz zaman hem AppStore hem de Google Play görsellerinin evlendiğini görmekteyiz. Lakin tıklandığı zaman “yakında” ibaresiyle karşılaşıyoruz. Siteyi biraz incelediğimizde u1gameHK tarafından lisanslandığını görüyor ve logosunu yanında da Joymax logosunu görüyoruz. Ayrıca sitede resmi site ibaresi de kullanılmış. Joymax ile iş birliği içinde olabilirler. Lakin sahte de olabilir. Siteyi bilen şirketi tanıyan yorumda yazabilir.
10 Şubat’a kadar bekleyip ne olacağını görelim.

Ayrıca Bakınız:   Mmorpg Legacy of Discord'dan Okulların Açılmasına Özel Bir Etkinlik
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

Mobil OyunÖn Kayıt

Android İçin Ön Kayıttaki Oyunlar (Sürekli Güncel Oyun Listesi)

AksiyonMobil OyunSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile’s Steel Legion Güncellemesi Yeni Harita ve Mod Getiriyor

KonsolMobil Oyun

Bioshock, Xcom 2, ve Borderlands Switch İçin Çıkıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir