MobaNasıl Yapılır

Brawl Stars İsminizi Nasıl Renkli Yazarsınız? (Son Güncelleme)

Supercell’in Brawl Stars oyunu, sizlere daha eğlenceli ve özgün hissettirmek için ismini renkli yazmanıza müsaade ediyor. Yazımızın devamında bunu nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

Brawl Stars Renkli İsim Nasıl Yazılır?

Son gelen güncellemelerle birlikte Brawl Stars’da renkli isim sorunu çözülmüş oldu. Bunun için yapmamız gerekenleri sıralayacağım.

 1. Ana sayfada sol üst kısımda yer alan isminize tıklayın.
 2. Kupa yolu kısmından ekranın en soluna kadar çekin.
 3. Kupa yolu kısmında 0 kupaya gelince tekrar isminizi göreceksiniz. Ona bitişik olan ayar çarkına tıklayın.
 4. Karşınıza renk seç kısmı gelecektir. Buradan istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Brawl Stars hakkında merak edilen bütün sorular

Brawl Stars Renkli İsim 2019
Geçtiğimiz sene Brawl Stars’ın renkli isim yazma konusunda çok merak edilenler oldu çünkü ilk başlarda bazı kodlarla renkli isim yazılırken (yazının devamında var.) daha sonra bu engellendi. Sonunda bu kodlar yerine oyuna doğrudan ismi renklendirme özelliği geldi.
En İyi Brawl Stars İsimleri
Brawl Stars’ta hangi ismi kullanacağınıza karar veremediniz mi? O halde sizlere internette dolaşan en popüler oyun nicklerini yani Brawl Stars’ta kullanabileceğiniz en iyi isimleri listeleyeyim.
Oxygen: Oksijen
AloneAngel: Yalnız Melek
LegendArrow: Efsane Ok
MythArrow: Efsane Ok
EldrithcArrow: Büyülü Ok
FairyTale: Peri Masalı
GameMaster: Oyun Yöneticisi
DefendYourSeLf: Kendini Koru
Judge2WorLd: Dünyayı Yargıla
MindLessRookie: Akılsız Çaylak
ImaginePerest: Hayal Perest
Fearless: Korkusuz
InFlames: Alevlerin İçinde
MorbidAngel: Ürkütücü Melek
Sepultura: Kabir (mezar)
Soulfly: Uçan Ruh
Slayer: Katil

Türkçe çevirilerine aldırış etmeyin. Türkçe kullanmanızı öneririm.

Brawl Stars Şekilli Nickler
Brawl Stars’ta şekilli bir nick mi istiyorsunuz? O halde havalı bir tane bulmanızı öneririm. Nick seçerken her zaman her oyunda kullanılabilecek bir Brawl Stars şekilli nicklerinden seçin. Daha sonra bir üst kısımda anlatılan renklendirme işlemini uygulayın harika bir şekilli nickiniz olacak.
Brawl Stars İsim Değiştirme
Brawl Stars isim değiştirme konusunda kısaca bilgi verelim. 5. tecrübe seviyesine vardığınız zaman ad değiştirme özelliği aktif olur ve İlk ad değiştirme ücretsizdir. Adınızı yeniden değiştirmek isterseniz Ayarlar menüsüne gidip “Adını Değiştir” düğmesine dokunabilir ve elmas kullanarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yani ücretli. Supercell Oyuncu adlarını istek üzerine değiştirmez. Rahatsız edici bir isim kullandıysanız bu banlanmanıza sebep olabilir. Ya da değiştirmen konusunda uyarılabilirsin.
Brawl Stars İsimleri
Brawl Stars’ta hala isminize karar vermediniz mi? O halde sizlere sadece Brawl Stars’a özel bir kaç isim önerisi yapacağım. İşte Brawl Stars İsimleri
BrawlMania
HighStars
BSDelisi
BrawlLove
BrawlBro
KankStars
Daha sonrası hayal gücünüz. Aslında Brawl Stars oyuncu isimleri konusunda çok fazla kafa yormanıza gerek yok. Çünkü eğer gerçek bir oyuncuysanız sizi temsil eden, her oyunda sizi temsil eden bir oyuncu ismi bulmalısınız. Brawl Stars oyuncu ismi ‘de bu isimlerden biri olabilir. Karakterinize özgü bir Brawl Stars oyuncu ismi bulmanızı öneriyorum.
Brawl Stars Renkli İsim Yazma
Bunun için yazının sonlarına doğru artık geçerli olmayan Brawl Stars renkli isim yazma aşaması eklenmiştir. Bunu dikkate almayın. Brawl Stars renkli isim yazmak için sayfanın başındaki adımları deneyin.
Brawl Stars Renkli İsim Kodu
Brawl Stars renkli isim kodu geçmişte gelen bir güncellemeyle özelliğini yitirdi. Artık renk kodlarıyla isminizi renklendirmeniz mümkün değildir. Deneyip görmek isterseniz yöntemi aşağıdadır. Ama bunun için elmas harcamanız gerekecek çünkü isim renklendirmek için isminizi değiştirmeniz gerekecek. Oysa Brawl Stars yeni isim değiştirme ayarı sayesinde buna gerek yok. Sayfanın başındaki adımları takip ederek Brawl Stars isminizi renkli yazabilirsiniz.
Brawl Stars Kulüp Adları
Brawl Stars’ta bir kulüp mü kurmak niyetindesiniz? İsim bulamıyor musunuz? O halde tıpkı Brawl Stars Nickleri gibi size tavsiyelerde bulunabilirim. İşte Brawl Stars kulüp adları;
BrawlBros
Kardeşlik
Türkiye
SuperBrawl
BSTR
BrawlGenclik
ŞehirİsmiStars
şeklinde listeyi uzatabilirsiniz. Bu şekilde Brawl Stars kulüp isimleri oluşturmanız mümkündür.

Hepsi bu kadar. Bundan sonra yazılan içerik güncel değildir. Dikkate almayınız.


 Brawl Stars’a son gelen güncelleme ile renkli isim özelliği oyundan kaldırıldı ve artık bu kodları desteklemiyor. Eskiden ismini renkli yazmış olanlar ismini renk kodlarıyla birlikte görürken yeni renkli isim almak isteyenler ise yine kodların renge dönüşmemesi sorunuyla karşılaşıyor. Şimdilik bu değişiklikle ilgili bir çözüm yok. Bakalım oyuncuları üzen bu değişiklik konusunda Supercell ne yapacak? Değişiklikleri sizlerle yine buradan güncelleme ile paylaşacağız. 

Supercell’in yeni mini moba oyunu Brawl Stars oyununu biliyorsunuzdur. Küçük bir arena içinde 3v3 maçlar yaptığınız eğlenceli ve hareketli bir oyun. İçerisinde çeşitli modların bulunduğu Brawl Stars oyunu bir çoğumuzun ilgisini çekti. Bu rehberimizde sizlere Brawl Stars’da isim değişikliği yapma ve isinizi renkli yazma nasıl yapılır göstermeye çalışacağız.

brawl stars renkli isim nasıl yazılır

Brawl Stars isim nasıl değiştirilir?

 • 5. seviyeye olun.
 • Sağ üst köşede yer alan ayarlar kısmına tıklayın.
 • Açılan sayfada sağ alt kısımda “ismini değiştir” alanına girin.

Ayrıca bakınız / Brawl Stars İlk Gelirleri Ne Kadar?

Bu alandan isminizi belirleyebilir ve bundan sonra o isimle devam edebilirsiniz. Rehberimiz ismi renkli yazmak üzere yol izlediğinden yukarıdaki aşamalardan sonra şunları yapın;
 • İsminizi belirleyin.
 • Telefondan bir not uygulaması açın ya da tarayıcınızı açın.
 • Not uygulamasına ya da tarayıcının adres satırına şu şekilde yazın.
 • Belirlediğinizİsim

Youtube Kanalıma Abone Ol! Mobil Oyun Videolarını Kaçırma

Renk kodlarının manası şu şekildedir;

Brawl Stars isim renk kodları

 • Kırmızı (2)
 • Yeşil (3)
 • Mavi (4)
 • Açık Mavi (5)
 • Pembe (6)
 • Sarı/Turuncu (7)
 • Pembe’ye yakın bir renk daha (8)
 • Açık Bordo (9)
Renklerin yanındaki rakamları isminizin önüne koyduğunuz c harfinin yanına rakamı koyun. Örneğin pembe için yazdığım yerde 2 yerine 6 koyun.

Ayrıca bakınız / Tank Raid Online Mini Moba Oyunu

Kodlarla beraber isminizi doğrudan oyun içinden yazamazsınız. Hata verebilir. Bu nedenle not uygulamasına ya da tarayıcı adres satırına yazın. Daha sonra kopyalayıp oyun içinden yapıştırın. Yapıştırdığınız zaman zaten isminiz belirlediğiniz renkte görünecektir. Akabinde isim belirleme adımlarına devam edelim.
 • İsminizi koduyla beraber yapıştırın.
 • Devam butonuna tıklayın.
 • Tekrar yazmanız istenecektir. Yine kopyalayıp devam butonuna tıklayın.
 • Son olarak değişikliği onaylayın.
İsminiz renkli bir şekilde belirlendi.
Ayrıca Brawl Stars oyunuyla ilgili kaydettiğim videomu izleyebilirsiniz.

Brawl Stars renkli isim yazma forum konusu

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

PCRehber

Termal macun nasıl uygulanır?

God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir