EtkinlikMMORPG

Rangers of Oblivion Yeni Kostümünü Paylaştı

Soul Core adını verdiği bir kostümün yakında oyuna evleneceğini duyuran Rangers of Oblivion Facebook ekibi bu yeni görünüşün bütün sınıflar üzerindeki duruşunu da bir video ile bizlerle paylaştı. Oldukça ateşli ve etkileyici bir kostüm daha renkli detaylarla bizlere sunulacak. Konuyla ilgili en çok merak ettiğim ise nasıl elde edileceğiydi lakin bununla ilgili bir detay verilmedi. Yeni çıkacak olan kostüme buradan bakabilirsiniz.

Soul Core kostüm rangers of Oblivion

 

 Ayrıca bakınız : Rangers of Oblivion tanıtım yazısı

 

Mehemoths Etkinliği

Ayrıca yine Facebook sayfasından 31 Ocak tarihinde bir etkinlik başlayacağı duyuruldu. Muhtemelen oyunu güçlü bir yaratığını kesmeniz isteyecek. Zira 40 seviye ve üstü oyuncuların katılabileceği söylendi. Baktığımız zaman da ödül listesi oldukça geniş ve ödüller de oldukça değerli.

Youtube Kanalıma Abone Ol Mobil Oyun Videolarını Kaçırma

Rangers of Oblivion Oynanış Videosu

Oyundan hiç haberi olmayanları kaydettiğim Rangers of Oblivion videosuna davet ediyorum. Hemen alt kısımdan izleyebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Haber

Oyundan Haberler #3 – 7 Aralık / 11 Aralık 2020 – Oyun Haberleri

Haber

Oyundan Haberler - 30 Kas / 4 Ara 2020 - Oyun Haberleri

Modern WarfareRehberWarzone

Call of Duty Warzone - Kabak Kafa Kostümü Açma

MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir