Mobil Oyun

Fetih Yeni Sürüme Güncellendi

Fetih Altın Çağ güncellemesi yayınlandı ama oyuncular tepkili. Genel olarak ödüllerin değersiz olduğundan şikayet ediliyor.

Versiyon 2.2.0 hazır!

v2.2 şimdi yayında! Bu güncelleme zorunlu değildir, fakat güncellememeyi seçersen bazı sorunlarla karşılaşabilirsin.
Örnek verecek olursak:
1. Bazı özellikler için tam ödül listesini görüntüleyemezsin. Fakat yine de doğru ödülleri alırsın.
2. Yeni Egemenlik Savaşı etkinliğine katılamazsın.
Bu yüzden en iyi oyun deneyimini yaşamak için oyunu v2.2 sürümüne güncellemeni şiddetle öneririz.

Fetih Altın Çağ güncellemesi

v2.2.0 Güncelleme Notları:
1. Yeni bina: Fetih Noktası
2. Şehirdeki NPC’ler için diyalog eklendi
3. Sefer hikayesi eklendi
4. Egemenlik Savaşı için bölük kuralları ayarlandı. Etkinliğin bir sonraki turunda yer almak için oyunu güncellemelisiniz.
5. Haritada üzerinde Şehirlerin grafikleri ayarlandı
6. Kullanıcı arayüzü optimizasyonları
7. Hata düzeltmeleri

Ayrıca Bakınız:   Arena of Valor Sezon 5 Verilerini Açıkladı

Fetih Altın Çağ oyuncuların yorumları ve son durum

Fetih Altın Çağ oyunu en başından beri oyuncuları memnun edebilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde de oyunda hile kullanıldığını kabul eden yetkililer buna rağmen oyuncu geri bildirimlerini dikkate anladıkları için özür dilemiyor. Ayrıca haksız elde edilen kazançlar için de birşey yapılmıyor. 
İşte bir kaç memnuniyetsiz oyuncu. 
Bir çok oyuncu ödüllerin artmadığından şikayetçi. Bunun sebebi oyunda böyle bir bildirim yapılmasına rağmen değişen birşey olmaması. 
Görev sisteminin 500 puana ulaşmamasından şikayetçi olanlar var. Bunu yapmak için mutlaka 1 paket satın alınması gerekiyor. Bu da para göz bir oyun yönetimini gözler önüne seriyor. 
Görevin 500 e tamamlanamaması bir çok kişiyi sinirlendirmiş. Lakin yönetimden bunlara cevap gelmiyor. Çünkü 500 yapmak için paket satın almak şart. 
Fetih Altın Çağ paket satın almadan görevi tamamlayamama
Yukarıdaki görseli inceleyelim. Bu arkadaşın tamamlaması gereken 4 görevi kalmış ve şu an 450 puanda. Bu görevlerin üçü kolayca tanımlanabilir. Yaralı iyileştir 10 puan. 460 puana erişti. Tuzak kur 10 puan ve 470 puan oldu. Teknoloji araştır 25 puan, etti mi size 495 puan. Geri kalan 5 puanı nereden alacak? Elbette 7₺ karşılığı paket satın alacak. Bu durum fırsatçılıktan başka birşey değil.

Ayrıca Bakınız:   Yeni Kahraman Flash Tasarımı Yayınlandı - Arena of Valor

Ne paylaştığıma bak: Fetih Altın Çağ son güncellemesi ve fırsatçılıkla ilgili tartışma @MIUI| http://forum.oyunda.org/showthread.php?tid=21

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Dövüş Oyunu Türüne Yeni Boyut Kazandıran Granblue Fantasy: Versus Dragon Ball FighterZ Geliştiricileri Tarafından Piyasaya Sürülecek

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

ListeMobil Oyun

İnternetsiz Mobil Oyunlar

ListeMobil Oyun

En Çok Oynanan Ücretsiz Mobil Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir