Mobil Oyun

Lonca Koruyucuları Etkinliği Hakkında Yorumlar – Fetih Altın Çağ

Facebook üzerinden Fetih moderatörleri düzenlesikleri Lonca Savunucuları etkinliğiyle ilgili yorumları duymak istedi. İnsanlar hem Fetih oyunundan hem de etkinlikten memnun değil.

Lonca Koruyucuları etkinliği dördüncü turuyla devam ediyor!

Daha önce bu etkinliğe katıldın mı? Etkinlik hakkındaki görüş ve önerilerini bizimle paylaş!

#Fetih

Oyuncuların yorumları ise okumaya değer;
Tosun, ciftlikbankta bu kadar somurmemistir. Oyle bir etkinlik ne diyeyim

Bu etkınlıkte amaç bana göre paket satmak başka bısey degıl

Bir kere girdik ağımızın payını aldık.23. Dalgada yandım ve aldıgım oduller harcadigim iyilestirme hizi ve tahıla değmedi

Gidebildiğin dalgaya kadar ki ödülleri verin mutlu edin insanları etkinlik bir şeye benzesin 20. Dalgaya geldiysem 20 ye kadar olan bütün ödülleri verin paket satmak için etkinlik yapıyorsunuz.

Gideri gelirinden çok olan bi etkinlik, okadar buğday ve iyileştirme harcıyoruz ama aldığımız ödüüller fosssss. Kesinlikle düzeltilmesi lazım

Asiri derecede cok bugday gidiyor etkinlil dediginin oyuncuya guzel oduller werir bunda gidebilecegin yer ortalama 18. Dalga ve ordaki odul bir ise yaramiyor yani werdigimiz emege we zarara deymiyor duzenleme lazim

Bir insanın bile memnun olmadığı bir etkinlik. Nasıl düzenlemeyi başardınız? Bu etkinlik, düşmanların bütün lonca üyelerine belli mesafeden dalga dalga saldırdığı ve herkesin savunma yapmasını isteyen bir etkinlik. Hem kendi kalenizde hem de lonca üyelerinin kalesinde asker göndererek savunma yapıyorsunuz. İleri seviye dalgalar daha güçlü düşman getiriyor. Savunmak zor oluyor.

Normal şartlarda basit bir etkinlik. Yani diğer oyunlarla öyle. Lakin yorumlara bakacak olursak Fetih insanların canını sıkıyor. Oyun gibi bu etkinlikte kopya, bari diğer oyunlardan tam kopyalayın da etkinlik etkinlik olsun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.