Mobil Oyun

Lonca Koruyucuları Etkinliği Hakkında Yorumlar – Fetih Altın Çağ

Facebook üzerinden Fetih moderatörleri düzenlesikleri Lonca Savunucuları etkinliğiyle ilgili yorumları duymak istedi. İnsanlar hem Fetih oyunundan hem de etkinlikten memnun değil.

Lonca Koruyucuları etkinliği dördüncü turuyla devam ediyor!

Daha önce bu etkinliğe katıldın mı? Etkinlik hakkındaki görüş ve önerilerini bizimle paylaş!

#Fetih

Oyuncuların yorumları ise okumaya değer;
Tosun, ciftlikbankta bu kadar somurmemistir. Oyle bir etkinlik ne diyeyim

Bu etkınlıkte amaç bana göre paket satmak başka bısey degıl

Bir kere girdik ağımızın payını aldık.23. Dalgada yandım ve aldıgım oduller harcadigim iyilestirme hizi ve tahıla değmedi

Gidebildiğin dalgaya kadar ki ödülleri verin mutlu edin insanları etkinlik bir şeye benzesin 20. Dalgaya geldiysem 20 ye kadar olan bütün ödülleri verin paket satmak için etkinlik yapıyorsunuz.

Gideri gelirinden çok olan bi etkinlik, okadar buğday ve iyileştirme harcıyoruz ama aldığımız ödüüller fosssss. Kesinlikle düzeltilmesi lazım

Asiri derecede cok bugday gidiyor etkinlil dediginin oyuncuya guzel oduller werir bunda gidebilecegin yer ortalama 18. Dalga ve ordaki odul bir ise yaramiyor yani werdigimiz emege we zarara deymiyor duzenleme lazim

Bir insanın bile memnun olmadığı bir etkinlik. Nasıl düzenlemeyi başardınız? Bu etkinlik, düşmanların bütün lonca üyelerine belli mesafeden dalga dalga saldırdığı ve herkesin savunma yapmasını isteyen bir etkinlik. Hem kendi kalenizde hem de lonca üyelerinin kalesinde asker göndererek savunma yapıyorsunuz. İleri seviye dalgalar daha güçlü düşman getiriyor. Savunmak zor oluyor.

Normal şartlarda basit bir etkinlik. Yani diğer oyunlarla öyle. Lakin yorumlara bakacak olursak Fetih insanların canını sıkıyor. Oyun gibi bu etkinlikte kopya, bari diğer oyunlardan tam kopyalayın da etkinlik etkinlik olsun.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Mobil Oyun

Warcraft mobil oyunu, 3 Mayıs'ta oldukça gizemli bir şekilde ortaya çıkacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir