Mobil Oyun

Pubg Mobile Benzeri 5 Mobil Oyun

Pubg Mobile aldığı ödüllerle en iyi olduğunu kanıtlayan değerli Battle Royale oyunlarından birisi. Peki sıkıldınız mı? Ya da farklı alternatifler mi arıyorsunuz? Bu yazıda sizlere Pubg Mobile benzeri, en iyi mobil oyun alternatiflerini sıralamaya çalışacağım.

Rules of Survival

Rules of Survival

Pubg’nin mobil versiyonu çıkmadan önce piyasayı mobil Pubg diye sallayan oyun hala çok popüler. Daha sonra PC versiyonu da çıktı. Çok büyük bir kitlesi var. Etkinlikleri ve karşılaşmaları ayrıca bu karşılaşmaların yayınlandığı canlı yayınlarıyla dikkat çekiyor. 
Rules of Survival indir 
Garena free fire mobil oyun

Garena Free Fire

Daha önce sadece Free Fire olarak bilinen oyun en iyi Pubg Mobile alternatiflerinden birisi. Nişan desteği sayesinde bir çok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Grafik kalitesi diğerlerini aratmıyor. Lakin diğerlerine göre çok fazla oyuncusu yok. Kış haritasını en erken getiren Battle Royale oyunlarından birisi. Diğerleri gibi 100 kişi değil 50 kişilik maçlarda oynuyorsunuz. 
Garena Free Fire indir
Survival Heroes snail mobil oyun

Survival Heroes Moba Battle Royale 

Snail Games oldukça ilginç bir fikre imza atıyor. Hem hayatta kalma hem de Moba içeriklerine sahip ilginç bir oyunla Survival Heroes mobil oyunla karşımızda çıkıyor. Daha yeni olan Survival Heroes bu ilginç yapısı sayesinde dikkat çekiyor. 
Survival Heroes indir 
Fortnite Battle Royale mobil oyun

Fortnite Mobile

Fortnite bir başka başarılı Battle Royale Oyunu ama Android için ilginç bir sıkıntısı var. Google Play Store’da yer almıyor. Kendisi apk yayınlıyor. Birde Samsung’un kendi uygulama mağazasında yer alıyor. Oyun içinde arenaya çeşitli eşya ve yapılarla şekil verebildiğiniz aktif oyun Fortnite Mobile mutlaka deneyin. 
Fortnite Mobile indir
iOS – Android
Survival Royale mobil oyun

Survival Royale

Diğerlerinden pek farkı olmayan, haritasıyla dikkat çeken ve yine 100 kişiyle oyuna girdiğiniz ve hayatta kalmaya çalıştığınız bir mobil Battle Royale Oyunu. Alternatif arayanlar için bir bakmalarını öneririm. 
Survival Royale indir 
iOS – Android 
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
BiomutantRehber

Biomutant'ta En İyi Two-Handed Crush Silahı

RehberValheim

Valheim'de İnşaat Rehberi

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir