Aksiyon

Marvel Strike Force – Mobil Oyun Tanıtım

Marvel Strike Force mobil oyun

Marvel’dan bir başka mobil oyun. Bütün Marvel karakterlerini bulabileceğiniz bu sefer sıra tabanlı bir mobil oyun. Daha önce genelde aksiyon ve rol üzerine Marvel mobil oyunları görmüştük, lakin bu oyun sıra tabanlı ve gerçekten oynaması eğlenceli. Başlamadan önce sizlere en iyi detayı vermek istiyorum ama çok fazla yorum yaparak sizleri sıkmak da istemediğimi bilmeniz gerek. Bu nedenle Marvel Strike Force oyununa tanıtırken yüzeysel olarak bahsedeceğim ama oyunun kendisini görmeniz için sizlere bir video da yükleyeceğim. Bununla birlikte indirme linklerini oyunu indirebilirsiniz. Hatta Android sahipleri indirmeden oyunun bir kısmını deneme fırsatı için şimdi dene butonunu yine indirme sayfasında bulabilirler. Dilerseniz şimdi Marvel Strike Force mobil oyunu için tanıtımımıza geçelim.

Marvel Strike Force mobil oyun hikayesi

Hikaye olarak bu mobil oyun filmleri aratmıyor. Bir düşman var ve tek hakim olmak için uğraşıyor. Marvel karakterlerimizle biz de onun planlarını bozmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Marvel Strike Force oyuna giriş

Marvel ‘ın bu yeni sıra tabanlı mobil oyunu kart destesi oyunlarından. Kartları topla takımını kur ve düşmanı alt et. Takımlar birden fazla kişiyle oluşturuluyor. Her Marvel karakterinin kendine has, genelde filmlerle uyumlu, özellikleri bulunuyor. Kartlarınız geliştirilebilir. Hem seviye hem de yıldız olarak Kartlarınız yani Kahramanlarınız yükseltilebilir. Ayrıca kahramanlara ekipman da takıp onları daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Marvel Strike Force oynanış

Oyunda seviye atladıkça yeni modlar açılıyor, yeni özelliklere bu şekilde erişmeniz mümkün. Kahraman parçacıkları toplayarak kahramanları açıyor ve geliştiriyorsunuz. Daha sonra istediğiniz kahramanları takım haline getirip düşmanlarla savaşıyorsunuz.
Takımınıza farklı özelliklerde kahraman bulundurmanız mümkün. Örneğin sıhhiye. Yanınıza can basarken az miktarda hasar da verebiliyor.
Görevlere sırayla gidiliyor. Bütün rakipleriniz ortadan kalktığı zaman kazanmış oluyorsunuz. Bununla birlikte eğer kendi takımınızdan birini kaybetmezseniz 3 yıldız alabiliyorsunuz. Benzer oyunlarda durum zaten aynı.
Marvel Strike Force

Marvel Strike Force grafikler

Oyunun grafik kalitesi açısından oldukça iyi olduğunu ve göz zevki verdiğini söylemek gerek. Renk paleti standart Marvel oyunları gibi olabilir. Çizimler oldukça iyi ve sizi hikayeyi daha çok özümseme konusunda destekliyor.

Marvel Strike Force mobil oyun oynanış videosu

Sizler için Marvel Strike Force videosu kaydettim. Oyunun ilk 10 dakikasına ait bütün detayları burada bulabilirsiniz.
Oyun hakkında anahtar kelime belirleyecek olsak aşağıdaki gibi sıraladım.
Marvel Strike Force
Mobil oyun
Sıra tabanlı mobil oyun
Rol yapma oyunu
Rpg
Marvel karakterleri
Marvel dünyası
Aksiyon
Savaş
Siz de bu anahtar kelimelerden en az biriyle ilgileniyorsanız mutlaka Marvel Strike Force oyununa bir göz atın.

Marvel Strike Force indir

Marvel Strike Force mobil oyun tanıtım videosu

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.